fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Kancelaria CMS z nagrodą "Manufacturing Excellence Awards 2017" dla doradcy prawnego

Kancelaria CMS otrzymała prestiżową nagrodę "Manufacturing Excellence Awards 2017" w kategorii „Firma Prawnicza”. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się podczas piątej dorocznej gali CEE Manufacturing Excellence & Industrial Property Awards 2017, organizowanej 22 czerwca 2017 r. przez EuropaProperty.com i CEO Manufacturing Magazine.

W tym roku nagrody przyznano w poniższych kategoriach odpowiadających potrzebom sektora przemysłowego, w tym m.in.: „Dostawcy Profesjonalnych Usług Doradczych", „Zarządzanie nieruchomościami", „Firma Prawnicza", „Firma Budowlana", „Deweloper nieruchomości przemysłowych", „Dostawca Usług Logistycznych", „Automatyka/ Robotyka", „Informatyka w przedsiębiorstwie produkcyjnym", „Zrównoważony rozwój i ochrona środowiska" czy „Biznes i nauka".

- Nagroda ta jest potwierdzeniem pozycji rynkowej i doświadczenia naszej praktyki specjalizującej się w doradztwie prawnym na rynku nieruchomości logistycznych i przemysłowych na rynkach Europy Środkowo – Wschodniej - mówi Wojciech Koczara, partner zarządzający w kancelarii CMS zespołem ds. sektora nieruchomości i budownictwa w regionie Europy Środkowo – Wschodniej oraz w Polsce.

Źródło: informacja prasowa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA