fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

CMS doradzała przy nabyciu trzech centrów Fashion House Outlet

Kancelaria CMS doradzała w nabyciu portfela centrów handlowych Fashion House Outlets zlokalizowanych w Piasecznie, Gdańsku i Sosnowcu.
„Rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce cechuje się znacznym zainteresowaniem inwestorów, a w związku ze spodziewanym wzrostem wydatków konsumenckich, trend ten prawdopodobnie utrzyma się w nadchodzących latach. Wzrost sprzedaży detalicznej i zmiana struktury wydatków konsumenckich mogą oznaczać nowe możliwości rozwoju w Polsce projektów handlowych"– podkreśla Wojciech Koczara, partner zarządzający zespołem nieruchomościowym kancelarii CMS w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej.
W skład zespołu prawników CMS doradzających nabywcy, wiodącej światowej instytucji finansowej, weszli m.in. adwokat Piotr Przybylski (współkierujący projektem) oraz Kamil Osowski prawnik z praktyki nieruchomościowej, kierowanej przez Wojciecha Koczarę, radcę prawnego i partnera, Michał Derdak, starszy prawnik i radca prawny z warszawskiego zespołu prawa ochrony konkurencji kancelarii CMS, a także prawnicy z kancelarii SKJ Szybkowski Kuźma Jeleń Sp.j. współpracujący z CMS przy tej transakcji jako podwykonawcy.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA