fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Kancelaria CDZ doradcą NanoGroup S.A przy wejściu na GPW

Fotorzepa, Piotr Nowak
Kancelaria Chajec, Don-Siemion & Żyto doradzała spółce NanoGroup S.A. działającej w segmencie zaawansowanej biotechnologii w utworzeniu holdingu, którego zadaniem jest uzyskanie wartości dodanej poprzez wykorzystanie potencjału grupy kapitałowej.

Kancelaria doradzała w pierwszym etapie projektu, który polegał na opracowaniu koncepcji grupy kapitałowej i przygotowaniu dokumentacji koniecznej do utworzenia struktury holdingowej. W ramach drugiego etapu Kancelaria odpowiedzialna jest za przygotowanie części prawnej prospektu emisyjnego, który został złożony w dniu 23 maja do Komisji Nadzoru Finansowego i jest kolejnym krokiem na drodze do upublicznienia akcji spółki na Giełdzie Papierów Wartościowych S.A.

Zespołem prawników CDZ kieruje wspólnik Maciej Kotlicki i r.pr Piotr Rychta z pomocą adw. Małgorzaty Sas-Madej, specjalizujący się w transakcjach M&A i prawie rynków kapitałowych. W skład zespołu wchodzą r.pr. Aleksandra Hulewicz, adw. Daniel Kozłowski, Monika Ciechomska oraz Marcin Lizurek.

Celem przeprowadzenia publicznej oferty akcji jest pozyskanie dodatkowych środków na finansowanie wkładu własnego do obecnie rozwijanych przez NanoGroup projektów biotechnologicznych a także finansowanie inwestycji w nowe projekty – mówi Marek Borzestowski, prezes zarządu NanoGroup S.A.

W skład NanoGroup wchodzą trzy spółki zależne działające od kilku lat (NanoVelos S.A., NanoSanguis S.A., NanoThea S.A.), w których prowadzony jest rozwój pięciu zaawansowanych projektów biotechnologicznych.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA