fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Kancelaria Brysiewicz i Wspólnicy kontynuuje powiększanie zespołu

materiały prasowe
Wraz z początkiem roku do Kancelarii Brysiewicz i Wspólnicy dołączyły 4 nowe osoby: adwokat Jacek Salata, aplikantka adwokacka Małgorzata Woźniak oraz dwie prawniczki Aleksandra Polek i Martyna Kruś.

- Rok 2019 był dla naszej kancelarii czasem dynamicznego rozwoju. Znacznie rozszerzyliśmy zespół, a co za tym idzie zwiększyliśmy także powierzchnię biura o prawie 400 m2. W nowy rok weszliśmy z nową energią. Od stycznia dołączyły do nas 4 nowe osoby, które wzmocnią przede wszystkim zespoły sporów korporacyjnych, upadłości i restrukturyzacji oraz środków unijnych i pomocy publicznej. Są to jedne z naszych kluczowych specjalizacji, które ciągle wzmacniamy w celu zapewnienia naszym klientom najlepszych rozwiązań - zapewnia Krzysztof Brysiewicz, partner zarządzający w Kancelarii Brysiewicz i Wspólnicy.

Adwokat Jacek Salata oraz Aleksandra Polek dołączyli do praktyki sporów korporacyjnych. Jacek Salata wzmocnił ponadto specjalizację prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego.

Salata specjalizuje się w doradztwie w zakresie postępowania cywilnego oraz odzyskiwania wierzytelności. Dotychczasowe doświadczenie zdobywał m.in. w dziale procesowym jednej z największych polskich kancelarii prawnych. Zajmował się obsługa procesową oraz windykacyjną instytucji finansowych. Prowadził spory sądowe dla spółek z branż motoryzacyjnej, FMCG oraz fitness, włącznie z postępowaniami karnymi przeciwko członkom zarządu. Doradzał w postępowaniach prowadzonych przeciwko dłużnikom w restrukturyzacji oraz reprezentował jednego z głównych wierzycieli w postępowaniu układowym wiodącego polskiego kolportera prasy. Jest adwokatem wpisanym na listę Izby Adwokackiej w Warszawie.

Małgorzata Woźniak i Martyna Kruś wzmocniły zespoły zajmujące się środkami unijnymi i pomocą publiczną, energetyką i infrastrukturą oraz przemysłem i ochroną środowiska.

Małgorzata Woźniak posiada doświadczenie w obszarze finansowania publicznego, prawa spółek i prawa procesowego. Zajmuje się także obsługą prawną przedsiębiorstw zarówno w przy negocjowaniu i zawieraniu umów, jak również w sprawach z obszaru prawa pracy i regulacji wewnętrznych. Jest aplikantką adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, a także uczestniczką i prelegentką ogólnopolskich konferencji naukowych o tematyce prawnoprocesowej.

Martyna Kruś wspiera zespół kancelarii m.in. w sprawach z zakresu obsługi spółek oraz sporów korporacyjnych. Dotychczas zajmowała się głównie egzekucją wierzytelności i bieżącą obsługą spółek.

W minionym roku do zespołu dołączyło 14 nowych osób. Kancelaria Brysiewicz i Wspólnicy uruchomiła również nową stronę internetową oraz 6 blogów eksperckich.

Źródło: informacja prasowa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA