fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Duże zmiany w kancelarii Łaszczuk i Wspólnicy

Odpowiadając na wyzwania, które przynosi rynek usług doradztwa prawnego, kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy, która w tym roku obchodzi 30. rocznicę działalności, wprowadziła zmiany organizacyjne oraz poszerza grono prawników, w tym wspólników.

Aleksandra Faderewska-Waszkiewicz, adwokat i doradca podatkowy oraz Marek Korcz, radca prawny – dotąd wspólnicy – od 1 stycznia 2019 obejmują stanowiska wspólników zarządzających. Będą odpowiedzialni za dalszy rozwój kancelarii oraz za jej bieżącą działalność. Adwokat Justyna Szpara, która dotychczas zarządzała kancelarią, skupi się na rozwijaniu praktyki  rozwiązywania sporów.

- Cieszę się, że po 8 latach pełnienia funkcji wspólnika zarządzającego w kancelarii Łaszczuk i Wspólnicy mogę przekazać te zadania moim kolegom, bo takie zmiany są warunkiem rozwoju. W kancelarii stawiamy zawsze na pracę zespołową, więc Aleksandra i Marek mogą liczyć na moje pełne wsparcie, takie jakie otrzymywałam od nich przez wszystkie lata wykonywania tej funkcji przeze mnie – mówi mec. Justyna Szpara.

Ponadto do grona wspólników kancelarii dołączył adwokat Jan Rysiński, który specjalizuje się w sporach sądowych i prawie karnym gospodarczym. Dzięki temu awansowi stał się najmłodszym wspólnikiem w kancelarii.

- Awans Jana jest wyrazem uznania dla jego wiedzy, doświadczenia i osiągnięć jako adwokata. Zaczynał współpracę z kancelarią od praktyk studenckich i przez ponad 12 lat pokazał, że ciężka praca połączona z wiedzą i profesjonalizmem są kluczem do sukcesu. Teraz stawiamy przed nim nowe wyzwania i wierzymy, że ta decyzja to dobra inwestycja w przyszłość kancelarii – mówi mec. Aleksandra Faderewska-Waszkiewicz.

Zespół kancelarii został także zasilony o kolejnego prawnika. Adwokat Jakub Pietrusiak zajmie się praktyką prawa pracy, prawem ubezpieczeń społecznych oraz międzynarodowym prawem pracy.

- Zawsze cieszymy się, gdy do naszego zespołu trafia nowa osoba. Stawiamy na prawników z pasją i zaangażowaniem, a takim właśnie jest Jakub. – komentuje mec. Michał Chodkowski, wspólnik, który w kancelarii Łaszczuk i Wspólnicy kieruje zespołem prawa pracy.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA