fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Tenis

Djokovic i jego małżonka pokonali koronawirusa

AFP
Tenisista Novak Djokovic i jego żona Jelena uzyskali ujemny wynik testu na obecność koronawirusa. Para pod koniec czerwca poinformowała, że jest zakażona - podaje Onet.pl

W czerwcu Novak Djoković poinformował, że jest zakażony koronawirusem. "Zostaliśmy przebadani tuż po przyjeździe do Belgradu. Mój wynik okazał się pozytywny. Podobnie jak mojej żony. Nasze dzieci są jednak zdrowe" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu tenisisty.

Wcześniej pozytywne testy na jego obecność uzyskali także Viktor Troicki, Grigor Dimitrow i Borna Corić. Koronawirusem zakazili się również szkoleniowiec Dimitrowa, Kristijan Groh, oraz trener przygotowania fizycznego Djokovicia, Marco Panichi.

Djoković był wcześniej krytykowany za organizację dwóch turniejów cyklu Adria Tour w dobie pandemii. Pokazowe zawody w Belgradzie i Zadarze odbyły się z kibicami na trybunach.

W czwartek agencja, która reprezentuje tenisistę poinformowała, że Djokovic i jego żona uzyskali ujemny wynik testu na obecność koronawirusa.

"Novak Djoković i jego żona Jelena mają negatywne rezultaty badań na obecność COVID-19. Pokazały to wyniki testów PCR przeprowadzonych w Belgradzie" - przekazano.

Para nie miała żadnych objawów. Do czasu uzyskania ujemnego wyniku pozostawali w odosobnieniu w stolicy Serbii.

Więcej: Onet.pl

Źródło: Onet.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA