fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Styl życia

Kuchnia – miejsce, gdzie technologia spotyka się z designem

W nowoczesnych wnętrzach wyraźny podział pomiędzy kuchnią a przestrzenią mieszkalną często nie istnieje. Otwarty plan, w którym pomieszczenia tworzą jedną całość, sprawia, że urządzenia kuchenne stają się ważnymi dodatkami– mają przyciągać spojrzenia i imponować swoim stylem.

Aby spełnić te wymagania, firma Liebherr oferuje szeroką gamę produktów zachwycających minimalistycznym designem i eleganckim wykończeniem, które idealnie pasują do każdej kuchni. Obudowy modeli chłodziarko-zamrażarek wykonane ze szlachetnej stali w kolorze czarnym lub stalowym  tworzą ekskluzywny i ponadczasowy wygląd.

Wnętrze urządzeń wykonano z najlepszej jakości szkła hartowanego z wykończeniem ze stali szlachetnej. Eleganckie i jednorodne rozświetlenie całego wnętrza zapewnia oświetlenie LED.

Produkty Liebherr mają szczególnie długą żywotność. Najwyższej jakości materiały, perfekcyjne wykonanie i dbałość o szczegóły, podwyższona wygoda, precyzyjna elektronika sprawiają, że gama innowacyjnych urządzeń nie podlega kompromisom. 

Modele wyposażone w technologię BluPerformance charakteryzują się kolorowym wyświetlaczem dotykowym TFT zintegrowanym w drzwiach urządzenia. Wachlarz zaprogramowanych funkcji, z których wszystkie są łatwe w obsłudze, pozwala czerpać radość z najbardziej nowoczesnych rozwiązań.

Technologia BioFresh gwarantuje idealny klimat dla długotrwałej świeżości produktów, dzięki której żywność zachowuje witaminy, aromat i apetyczny wygląd znacznie dłużej niż w tradycyjnych chłodziarko-zamrażarkach. Profesjonalną jakość mrożenia oraz długotrwałą świeżość produktów zapewnia technologia NoFrost. Dzięki DuoCooling, czyli dwóm oddzielnie regulowanym obiegom chłodniczym, możliwe jest niezależne ustawienie temperatury w chłodziarce i zamrażarce.

Dbałość o środowisko zawsze była jednym z priorytetów marki. Liebherr używa najwyższej jakości komponentów, aby zapewnić długie, bezawaryjne funkcjonowanie oraz najlepszą efektywność energetyczną urządzeń. Dlatego również najnowsze modele urządzeń zapewniają do 20% niższe zużycie energii w odniesieniu do najwyższej dotychczas klasy energetycznej A+++.

Kreowanie rzeczy pięknych i jednocześnie użytecznych idealnie wpisuje się w relację między produktem i użytkownikiem, spełniając jego najwyższe oczekiwania. Liebherr to sztuka dobrego wyboru.

http://www.liebherr.aged.com.pl/

REKLAMA
REKLAMA

WIDEO KOMENTARZ

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA