fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Samochód zmiażdżył jej dłonie. Stopą wybrała numer alarmowy

PxHere
Kobieta z Północnej Karoliny w Stanach Zjednoczonych za pomocą stopy zdołała zadzwonić po pomoc. Jej ręce zostały zmiażdżone przez samochód, który zsunął się z podnośnika.

54-letnia kobieta stanęła na poboczu drogi międzystanowej 95 w Północnej Karolinie, aby wymienić oponę w swoim samochodzie.

Udało jej się założyć zestaw zapasowy, gdy nagle pojazd zsunął się z podnośnika i zmiażdżył kobiecie dłonie. Funkcjonariusze z hrabstwa Colleton County przekazali w oświadczeniu, że jej dłonie utknęły między oponą a karoserią samochodu.

Kobieta przez ponad pół godziny próbowała zsunąć but z nogi, aby za pomocą stopy wybrać numer ratunkowy. Udało jej się po kilku próbach, poinformowała dyspozytora o swojej sytuacji.

Funkcjonariusze policji pojawili się na miejscu już kilka minut później. Za pomocą łomu uwolnili jedną dłoń kobiety, aby wydostać drugą, musieli ponownie unieść samochód na podnośniku.

54-latka z poważnymi obrażeniami obu dłoni i wszystkich palców została przewieziona do miejscowej pobliskiej placówki medycznej.

Źródło: Insider
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA