fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Wznowiono poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka

Pixabay
Od rana wznowiono poszukiwania na jeziorze Kisajno. Producent filmowy Piotr Woźniak-Starak zaginął w niedzielę nad ranem.

W niedzielę około godziny 4 rano policja otrzymała zgłoszenie o pustej motorówce dryfującej po jeziorze Kisajno na Pojezierzu Mazurskim. Funkcjonariusze wraz z ratownikami Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego przybyli na miejsce i odnaleźli przy brzegu niedaleko łodzi motorowej kobietę z Łodzi. Jak podała policja w rozmowie z Polsat News, 27-latka miała śladowe ilości alkoholu we krwi. Razem ze znajomym pływała w nocy łodzią i obydwoje wypadli do wody w wyniku manewru.   

Towarzyszącego jej 39-letniego mężczyzny z Warszawy jednak nie znaleziono. Media już w niedzielę donosiły, że może nim być znany milioner Piotr Woźniak-Starak. W poniedziałek prokuratura oficjalnie potwierdziła te przypuszczenia. 

Prowadzone wczoraj poszukiwania nie przyniosły efektu. W akcji uczestniczyli policyjni wodniacy, straż pożarna i żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej. Dziś na miejscu pojawi się również Mazurskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i WOPR z Gdyni.

Akcję koordynuje policja. 

Piotr Woźniak-Starak jest znanym producentem filmowym, pasierbem miliardera Jerzego Staraka i mężem dziennikarki TVN Agnieszki Woźniak-Starak. Założył studio Watchout Production i wyprodukował między innymi filmy „Sztuka kochania: historia Michaliny Wisłockiej”, „Bogowie” i „Big Love”.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA