Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 27.04.2017 12:57 Publikacja: 27.04.2017 11:40
Foto: Fotolia
Ahmad Al-Shamri odwoływał się od wyroku sądu dwa razy po tym, jak został aresztowany pod zarzutem bluźnierstwa w mediach społecznościowych. Potępiał proroka Mahometa. Po tym jak odrzucono oba jego odwołania, Al-Shamri skazany został na karę śmierci pod zarzutem próby apostazji.
Ahmad Al-Shamri pierwszy raz zwrócił na siebie uwagę władz w 2014 roku, gdy miał przesyłać do mediów społecznościowych filmy, w których rezygnował z islamu. Został wówczas aresztowany za ateizm i bluźnierstwo. W wyniku wyroku miejscowego sądu był przetrzymywany w więzieniu, a w lutym 2015 roku został skazany na karę śmierci. W mowie obrończej adwokat mężczyzny starał się przekonać sąd, że podczas kręcenia filmów ten był pod wpływem alkoholu i narkotyków.
W starorzeczu Wisły odnaleziono zwłoki 48-letniego mężczyzny. Jak informuje Polsat News, to zaginiony przed kilk...
Stołeczny Zarząd Dróg Miejskich opublikował raport dotyczący bezpieczeństwa na warszawskich ulicach. Dokument ws...
Naukowcy z IPN odnaleźli kolejne miejsce, gdzie Niemcy dokonywali masowych zbrodni w czasie II wojny światowej n...
Przed nami niespokojne godziny w pogodzie. IMGW wydał na poniedziałek ostrzeżenia przed upałami i burzami. Gdzie...
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
Pracownicy administracji i obsługi, mimo krótszego stażu i niższych kwalifikacji, często zarabiają więcej niż na...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas