fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Służby mundurowe

Druhna z OSP zginęła w wypadku. Była w dziewiątym miesiącu ciąży

- Dotarła do nas tragiczna wiadomość o śmierci naszej druhny Basi. W tych trudnych chwilach łączymy się w bólu z rodziną oraz wszystkimi bliskimi naszej koleżanki. Tak zmarłą druhnę pożegnali koledzy z OSP Michałowice.
AdobeStock
Tragiczny wypadek na DK 41 w Niemysłowicach, na drodze z Prudnika do Nysy. Dwie osoby zostały ranne, a jedna zmarła pomimo akcji ratunkowej.

Ofiarą śmiertelną jest młoda druhna z OSP w Michałowicach. Kobieta była w dziewiątym miesiącu ciąży.

Do wypadku doszło w niedzielę. Jak informowali policjanci kierujący citroenem na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadące volvo.

- Kierujący citroenem 25-latek jadąc od Nysy w kierunku Prudnika, z nieustalonej dotąd przyczyny zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym, kierującym volvo 53-latkiem – informowała policja.

Obaj kierujący byli trzeźwi. W wypadku ranne zostały trzy osoby, w tym kobieta w ciąży. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala.

Na czas pracy służb ratunkowych droga została zablokowana. Na miejscu pracowały cztery jednostki straży pożarnej.

Pomimo akcji ratunkowej 26-letnia kobieta zmarła. Ofiarą wypadku była druhna z Ochotniczej Straży Pożarnej w Michałowicach. Była w dziewiątym miesiącu ciąży.

 „Dotarła do nas tragiczna wiadomość o śmierci naszej druhny Basi. W tych trudnych chwilach łączymy się w bólu z rodziną oraz wszystkimi bliskimi naszej koleżanki. Basia, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach!" – pożegnali koleżankę druhowie z Michałowic.

Teraz okoliczności i przyczyny wypadku będzie wyjaśniała policja pod nadzorem lokalnej prokuratury.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA