fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sądownictwo

Kaszubski drwi z policji

Takie zdjęcie Piotr Kaszubski zamieścił na Facebooku. Policja uważa, że zrobiono je już dawno
Facebook
Poszukiwany listem gończym Piotr Kaszubski zamieszcza na portalu internetowym swoje zdjęcie na tle... radiowozu.

- Badamy tę sprawę. Wiele wskazuje na to, że to zdjęcie zrobiono dość dawno temu – mówi „Rzeczpospolitej" jeden ze stołecznych oficerów.

23-letni Piotr Kaszubski, szerzej znany jako „najmłodszy polski milioner" od ponad miesiąca poszukiwany jest listem gończym.

Na mężczyźnie od lipca ciąży kilka zarzutów oszustwa oraz usiłowania oszustwa, a także złamania ustawy o prawie farmaceutycznym oraz ustawy o kosmetykach.

Jego firma miała wysyłać klientom inne niż zamówione suplementy diety. Kiedy policja podała na swoim profilu informację o liście gończym wobec Kaszubskiego, gdzie zamieszczono jego zdjęcie, ten skomentował na swoim profilu na Facebooku:

"Mimo że strona policji się przeciążyła, absolutnie proszę o zmianę zdjęcia:) Uważam, że niekorzystnie na nim wyszedłem" - napisał mężczyzna.

Nadal drwi z policji. W piątek wieczorem zamieścił na swoim profilu kolejne zdjęcie. Widać na nim Kaszubskiego w samochodzie, a za nim stoi... policyjny radiowóz.

- Taka sytuacja. Wesołych Świąt kochani – napisał Kaszubski. I wytłumaczył, że został zatrzymany przez policję, bo złamał zakaz skrętu w lewo. – Trwa właśnie wypisywanie mandatu – tłumaczył.

Internauci pytali, czy policja go zatrzymała czy też nie? Zauważyli też, że poszukiwany biznesmen nie jeździ już lamborghini.

- Czemu jakimś starym samochodem jeździsz? – pyta jeden z internautów. Inny dopytuje : - Taki milioner, a czym Ty się wozisz?

Policja przyznaje, że nie zatrzymała Kaszubskiego. Ale nie wierzy też, by zdjęcie zrobiono w piątek wieczorem w stolicy. – Jeszcze to potwierdzamy, ale wszystko wskazuje na to, że zrobiono je już dawno temu – mówi nam jeden z policjantów.

Zapewnia, że nie odpuszczą Kaszubskiemu, dopóki go nie złapią i nie odstawią do aresztu.

Policja prosi wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego przestępcy o kontakt z komendą policji na Mokotowie, ul. Malczewskiego 3/5/7 osobiście, telefonicznie pod numerami (22) 603 11 28, 22 603 11 55, całodobowymi numerami 112 i 997 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej mokotow@policja.waw.pl.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA