fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sądownictwo

Odnaleziono ciało zaginionej kobiety w ciąży

Fotorzepa, Łukasz Solski
Tragicznie zakończyły się poszukiwania 33-letniej Izabeli Sz.,. mieszkanki Bielska-Białej, która była w zaawansowanej ciąży. Kobieta nie żyje.

33-latka zaginęła w piątek po południu. Od tego czasu rodzina i znajomi nie mieli z nią kontaktu.

Przez wiele godzin szukali jej policjanci, najbliższa rodzina i znajomi. Kobieta była w szóstym miesiącu ciąży. Pracowała w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, którego pracownicy zaangażowali się w poszukiwania. Do akcji przyłączyli się także taksówkarze oraz kierowcy MZK.

W sobotę odnaleziono jej ciało. - Kobieta została znaleziona na terenie województwa śląskiego, poza powiatem bielskim - poinformował asp. sztab. Roman Szybiak, z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Dodał, że w sprawie zaginięcia kobiety została zatrzymana jedna osoba. Okoliczności zaginięcia i śmierci kobiety wyjaśnia policja i prokuratura. Śledztwo trwa.

Policja nie zdradza więcej szczegółów w tej sprawie. Nie informuje też kim jest zatrzymana osoba, oraz czy znała zaginioną kobietę.

To nie jedyna taka sprawa w ostatnich dniach. Tragicznie zakończyły się też poszukiwania Agnieszki S, pracownicy policji z zespołu ds. nieletnich w Komendzie Miejskiej w Bydgoszczy.

Tydzień temu kobieta nie stawiła się do pracy, co wzbudziło podejrzenia jej współpracowników. Rozpoczęła się akcja poszukiwawcza.

Policja w nocy z piątku na sobotę odnalazła ciało zaginionej na jej posesji w Pieczyskach niedaleko Koronowa pod Bydgoszczą. Kobieta prawdopodobnie została uduszona.

Zatrzymany został były mąż Agnieszki S. Mężczyzna już usłyszał zarzut zabójstwa. Grozi mu nawet dożywocie.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA