Pan sędzia Adam Kanafek, sędzia Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej,
Pan sędzia Wiesław Kosowski, sędzia Sądu Apelacyjnego w Katowicach,
Pani sędzia Aneta Królak, sędzia Sądu Rejonowego w Częstochowie,
Pani sędzia Monika Maciążek, sędzia Sądu Rejonowego w Zawierciu,
Pan sędzia Tomasz Pidzik, sędzia Sądu Apelacyjnego w Katowicach,
Pani sędzia Lucyna Pradelska-Staniczek, sędzia Sądu Okręgowego w Gliwicach,
Pan sędzia Marek Sidełko, sędzia Sądu Okręgowego w Katowicach,
Pani sędzia Gabriela Sobczyk, sędzia Sądu Okręgowego w Gliwicach,
Pan sędzia Tadeusz Trojanowski, sędzia Sądu Okręgowego w Gliwicach,
Pani sędzia Ilona Wita, sędzia Sądu Okręgowego w Gliwicach,
Pan sędzia Marek Żurecki, sędzia Sądu Apelacyjnego w Katowicach;
Sąd Apelacyjny w Krakowie:
Pan Ireneusz Bieniek, sędzia Sądu Okręgowego w Krakowie.
Pan sędzia Zygmunt Długogórski, sędzia Sądu Okręgowego w Krakowie,
Pani sędzia Joanna Górecka, sędzia Sądu Rejonowego dla Krakowa-Podgórza w Krakowie,
Pan sędzia Marek Imielski, sędzia Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie,
Pani sędzia Elżbieta Jabłońska-Malik, sędzia Sądu Okręgowego w Krakowie,
Pani sędzia Magdalena Jasińska, sędzia Sądu Rejonowego dla Krakowa-Podgórza w Krakowie,
Pan sędzia Artur Łukawski, sędzia Sądu Rejonowego w Opatowie,
Pan sędzia Marcin Ostrowski, sędzia Sądu Rejonowego w Kielcach,
Pani sędzia Berenika Rusek, sędzia Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie,
Pani sędzia Agnieszka Smerdzyńska, sędzia Sądu Rejonowego w Kielcach,
Pani sędzia Iwona Róziewicz, sędzia Sądu Rejonowego w Kielcach,
Pani sędzia Katarzyna Wysokińska-Walenciak, sędzia Sądu Okręgowego w Krakowie;
Sąd Apelacyjny w Lublinie:
Pan sędzia Andrzej Bartecki, sędzia Sądu Rejonowego w Zamościu,
Pan sędzia Jacek Chaciński, sędzia Sądu Okręgowego w Lublinie,
Pan sędzia Jarosław Kowalski, sędzia Sądu Okręgowego w Lublinie,
Pan sędzia Tomasz Orzeł, sędzia Sądu Rejonowego w Janowie Lubelskim,
Pani sędzia Agnieszka Pawłowska, sędzia Sądu Okręgowego w Radomiu,
Pan sędzia Ernest Plewa, sędzia Sądu Rejonowego w Kraśniku,
Pan sędzia Dariusz Półtorak, sędzia Sądu Okręgowego w Siedlcach,
Pan sędzia Marek Siwek, sędzia Sądu Apelacyjnego w Lublinie,
Pan sędzia Przemysław Szyszka, sędzia Sądu Okręgowego w Zamościu;
Sąd Apelacyjny w Łodzi:
Pan sędzia Piotr Jan Cięciwa, sędzia Sądu Okręgowego w Łodzi,
Pani sędzia Izabela Dercz, sędzia Sądu Apelacyjnego w Łodzi,
Pan sędzia Krzysztof Eichstaedt, sędzia Sądu Apelacyjnego w Łodzi,
Pani sędzia Małgorzata Frąckowiak-Kalinowska, sędzia Sądu Rejonowego dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi,
Pani sędzia Lidia Grzelak, sędzia Sądu Rejonowego w Ciechanowie,
Pan sędzia Mariusz Królikowski, sędzia Sądu Okręgowego w Płocku,
Pan sędzia Przemysław Maciejewski, sędzia Sądu Rejonowego w Bełchatowie,
Pan sędzia Wiktor Matysiak, sędzia Sądu Rejonowego dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi,
Pan sędzia Jarosław Papis, sędzia Sądu Apelacyjnego w Łodzi,
Pani sędzia Katarzyna Sztandar, sędzia Sądu Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim,
Pan sędzia Paweł Urbaniak, sędzia Sądu Apelacyjnego w Łodzi,
Pan sędzia Grzegorz Wasiński, sędzia Sądu Okręgowego w Łodzi;
Sąd Apelacyjny w Poznaniu:
Pan sędzia Mateusz Bartoszek, sędzia Sądu Rejonowego Poznań-Stare Miasto w Poznaniu,
Pan sędzia Robert Grześ, sędzia Sądu Rejonowego Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,
Pan sędzia Przemysław Horak, sędzia Sądu Okręgowego w Poznaniu,
Pan sędzia Sławomir Jęksa, sędzia Sądu Okręgowego w Poznaniu,
Pan sędzia Tomasz Kosmalewicz, sędzia Sądu Okręgowego w Poznaniu,
Pan sędzia Sławomir Kubiak, sędzia Sądu Rejonowego Poznań-Stare Miasto w Poznaniu,
Pan sędzia Leszek Matuszewski, sędzia Sądu Okręgowego w Poznaniu,
Pani sędzia Karolina Obrębska, sędzia Sądu Okręgowego w Poznaniu,
Pan sędzia Maciej Rozpendowski, sędzia Sądu Okręgowego w Poznaniu,
Pan sędzia Wojciech Sych, sędzia Sądu Okręgowego w Poznaniu,
Pan sędzia Paweł Szmidt, sędzia Sądu Rejonowego Poznań-Stare Miasto w Poznaniu,
Pani sędzia Agata Trzcińska, sędzia Sądu Rejonowego Poznań-Stare Miasto w Poznaniu;
Sąd Apelacyjny w Rzeszowie:
Pan sędzia Adam Borowiec, sędzia Sądu Rejonowego w Rzeszowie,
Pan sędzia Dariusz Lotycz, sędzia Sądu Okręgowego w Przemyślu,
Pan sędzia Artur Pelc, sędzia Sądu Okręgowego w Rzeszowie,
Pani sędzia Grażyna Pizoń, sędzia Sądu Rejonowego w Nisku,
Pan sędzia Andrzej Szydło, sędzia Sądu Rejonowego w Rzeszowie,
Pan sędzia Grzegorz Zarzycki, sędzia Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu,
Pani sędzia Wioletta Zawora, sędzia Sądu Rejonowego w Rzeszowie;
Sąd Apelacyjny w Szczecinie:
Pan sędzia Tomasz Banaś, sędzia Sądu Rejonowego Szczecin-Centrum w Szczecinie,
Pan sędzia Bartosz Bytniewski-Judasz, sędzia Sądu Rejonowego Szczecin-Centrum w Szczecinie,
Pani sędzia Beata Cichacka-Klamka, sędzia Sądu Rejonowego w Szczecinku,
Pani sędzia Urszula Fijałkowska, sędzia Sądu Okręgowego w Koszalinie,
Pan sędzia Mariusz Greiser, sędzia Sądu Rejonowego w Międzyrzeczu,
Pan sędzia Andrzej Trzeciak, sędzia Sądu Okręgowego w Szczecinie,
Pani sędzia Agnieszka Woźniak, sędzia Sądu Okręgowego w Szczecinie,
Pan sędzia Waldemar Wysowski, sędzia Sądu Rejonowego w Sulęcinie,
Pan sędzia Marcin Zieliński, sędzia Sądu Rejonowego w Szczecinku;
Sąd Apelacyjny w Warszawie:
Pan sędzia Jacek Bajak, sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie,
Pan sędzia Bernard Chazan, sędzia Sądu Apelacyjnego w Warszawie,
Pan sędzia Marek Dobrasiewicz, sędzia Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie,
Pan sędzia Mariusz Greszta, sędzia Sądu Rejonowego w Pruszkowie,
Pan sędzia Mariusz Iwaszko, sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie,
Pan sędzia Mariusz Łodko, sędzia Sądu Apelacyjnego w Warszawie,
Pan sędzia Marian Marcinkowski, sędzia Sądu Rejonowego dla Warszawy-Woli w Warszawie,
Pan sędzia Piotr Mioduszewski, sędzia Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie,
Pan sędzia Marek Motuk, sędzia Sądu Apelacyjnego w Warszawie,
Pani sędzia Dorota Radlińska, sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie,
Pani sędzia Monika Szulkowska, sędzia Sądu Rejonowego dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie,
Pani sędzia Izabela Szumniak, sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie,
Pani sędzia Małgorzata Wert, sędzia Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie,
Pani sędzia Katarzyna Wilczyńska, sędzia Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie,
Pani sędzia Ewa Wiśniewska-Wiecha, sędzia Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie;
Sąd Apelacyjny we Wrocławiu:
Pan sędzia Michał Antczak, sędzia Sądu Rejonowego w Legnicy,
Pan sędzia Dominik Bobrek, sędzia Sądu Rejonowego w Jaworze,
Pan sędzia Witold Bojanowski, sędzia Sądu Rejonowego w Lubinie,
Pani sędzia Beata Chojnacka-Kucharska, sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze,
Pan sędzia Marek Gajdecki, sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze,
Pan sędzia Piotr Kaczmarek, sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu,
Pani sędzia Monika Kiwiorska-Pająk, sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu,
Pan sędzia Tomasz Klimko, sędzia Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu,
Pan sędzia Marek Klonowski, sędzia Sądu Rejonowego w Głogowie,
Pan sędzia Andrzej Michór, sędzia Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu,
Pani sędzia Iwona Twardzik, sędzia Sądu Rejonowego w Brzegu,
Pan sędzia Witold Wojtyło, sędzia Sądu Okręgowego w Legnicy;
Wojskowy Sąd Okręgowy Warszawie:
Pan sędzia Arkadiusz Kryska, sędzia Wojskowego Sądu Okręgowego w Warszawie,
Pan sędzia Paweł Więcek, sędzia Wojskowego Sądu Okręgowego w Warszawie,
Pan sędzia Robert Gmyz, sędzia Wojskowego Sądu Okręgowego w Warszawie,
Pan sędzia Tomasz Krajewski, sędzia Wojskowego Sądu Okręgowego w Warszawie,
Pan sędzia Piotr Chwedeńczuk, sędzia Wojskowego Sądu Garnizonowego w Lublinie;
Wojskowy Sąd Okręgowy Poznaniu:
Pan sędzia Paweł Kot, sędzia Wojskowego Sądu Okręgowego w Poznaniu,
Pan sędzia Daniel Błaszak, sędzia Wojskowego Sądu Okręgowego w Poznaniu,
Pan sędzia Zbigniew Słomiński, sędzia Wojskowego Sądu Okręgowego w Poznaniu,
Pani sędzia Magdalena Bieganowska, sędzia Wojskowego Sądu Garnizonowego we Wrocławiu,
Pan sędzia Dominik Kamiński, sędzia Wojskowego Sądu Garnizonowego we Wrocławiu.
Jak podkreślono w komunikacie, wszyscy sędziowie uzyskali pozytywną opinię Krajowej Rady Sądownictwa.