Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 25.01.2021 16:12 Publikacja: 25.01.2021 15:47
Szymon Hołownia
Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek
Na spotkaniu w KPRM pojawią się przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej i Lewicy. Szef klubu Koalicji Obywatelskiej Cezary Tomczyk w rozmowie z Polsat News powiedział, że Narodowy Program Szczepień to program medyczny, a nie propagandowy. - W związku z tym o konsultacjach powinniśmy dowiadywać się wcześniej, a nie z konferencji prasowej ministra Dworczyka - oświadczył.
- W sprawie szczepień trzeba rozmawiać, w sprawie szczepień nie wolno odmawiać. Będziemy rozmawiali, ale będziemy też mocno pytali o to, dlaczego przez ostatnie trzy tygodnie nikt nie chciał konsultować i nikt nie chciał zwrócić uwagi na problemy, które wskazywaliśmy - powiedział Polsat News przewodniczący klubu Krzysztof Gawkowski.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Szef MSZ Radosław Sikorski w rozmowie z RMF mówił o Sławomirze Cenckiewiczu, który zostać ma przyszłym szefem BB...
Odpowiedzialny biznes przechodzi kolejną ewolucję związaną z nowymi wymaganiami regulacyjnymi. Tym razem celem jest strategiczna transformacja pozwalająca na skuteczną ochronę środowiska i praw człowieka. Jak odpowiedzieć na te wyzwania?
33,3 proc. respondentów jest zdania, że minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski byłby lepszym premierem n...
W 2027 roku PiS stworzy rząd z Grzegorzem Braunem? Konfederacją? – To bardzo dużo czasu i nie będę wróżył – mówi...
Upadek na terenie Polski szczątków rakiety Falcon 9 firmy SpaceX spowodował reakcję dyplomatyczną na forum ONZ....
Straszenie migrantami zaczyna zagrażać bezpieczeństwu artystów i zwykłych turystów. Prawica podsyca antyimigranc...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas