fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rankingi

Komunikat w sprawie Rankingu Kancelarii Prawniczych za 2019 rok

AdobeStock
Sytuacja na rynku usług prawnych i perturbacje, jakie wywołuje pandemia w pracy kancelarii prawniczych i redakcji „Rzeczpospolitej", skłoniły nas do decyzji o przesunięciu terminu przyjmowania ankiet zgłoszeniowych do rankingu – do 29 maja. Ustaliliśmy też nowy termin ogłoszenia wyników Rankingu Kancelarii Prawniczych – na drugą połowę lipca.

Postanowiliśmy również wprowadzić nową kategorię do rankingu i wyróżnić kancelarie oraz prawników za aktywność w czasie pandemii, między innymi za wsparcie pro bono przedsiębiorców, którzy ucierpieli z powodu koronawirusa, czy za angażowanie się w tworzenie legislacyjnych rozwiązań antykryzysowych.

Przygotowaliśmy też dla rankingu specjalną platformę internetową. Już na stałe będą na niej prezentowane wyniki oraz informacje o jego uczestnikach.

Jednocześnie, wsłuchując się w postulaty największych kancelarii, postanowiliśmy zrezygnować z przyznawania wyróżnień jakościowych po rekomendacjach rynku, także w części transakcyjnej rankingu. Dane przesłane w ankietach zostaną zabezpieczone i nie wykluczamy, że opublikujemy rozstrzygnięcia, kiedy epidemia się skończy.

Tegoroczny ranking będzie się opierał na ocenach ilościowych, dzięki którym wyłonimy największe kancelarie w Polsce i w poszczególnych regionach. Wyróżnimy też kancelarie za działania innowacyjne oraz ich najlepsze strony internetowe.

Mam nadzieję, że przyjmą Państwo te zmiany ze zrozumieniem.

Ostatnie miesiące wstrząsnęły rynkami, a większość imprez została odwołana.

Ranking Kancelarii Prawniczych w „Rzeczpospolitej" mimo to się odbędzie, chociaż w odmiennej formie. Zrobimy wszystko, by w przyszłym roku wrócił na dawne tory w dotychczasowej, a nawet poszerzonej formie, potwierdzając swój status jednego z najważniejszych wydarzeń na rynku prawniczym.

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA