fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rankingi

Ranking kancelarii prawniczych 2020 - zaproszenie do udziału

123RF

Szanowni Prawnicy,

serdecznie zapraszam do udziału w 18. edycji rankingu kancelarii prawniczych. To dziś jedno z najważniejszych wydarzeń w środowisku, a liczba jego uczestników ciągle rośnie.

Tegoroczna edycja rankingu będzie inna niż dotychczas. Epidemia nie pozwoliła na tradycyjną galę. Nie będziemy mogli się spotkać, aby wspólnie celebrować to ważne dla świata prawniczego wydarzenie.

Uroczyste ogłoszenie wyników i przyznanie wyróżnień najlepszym kancelariom i prawnikom przeniesie się do sieci. Zapraszamy w drugiej połowie lipca na stronę rp.pl. Przygotowaliśmy dla Państwa także specjalną platformę internetową, która zaprezentuje wyniki. To nowy, stały element rankingu, w którym prezentowane będą m.in. także dane z lat poprzednich.

Nowością tegorocznego rankingu są innowacje. Zgodnie z zapowiedziami rozszerzyliśmy katalog wyróżnień. Nagrodzona zostanie najbardziej innowacyjna kancelaria, najbardziej innowacyjny produkt dla klientów, innowacyjne rozwiązanie wewnętrzne. Przyznamy też tytuł Wizjonera Roku. Są też zmiany w katalogu: rekomendacje.

Kancelarie liczące minimum pięciu prawników ogółem, w tym czterech z uprawnieniami, które chcą uczestniczyć w rankingu, a nie dostały ankiety, prosimy o kontakt z redakcją na adres e-mail: ranking@rp.pl

Termin nadsyłania ankiet upływa 29 maja 2020 r.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA