fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Radcowie

Czego potrzebuje młody radca prawny? - KIRP dofinansuje pomysł na poprawę funkcjonowania zawodu

123RF
Masz pomysł na to, jak poprawić funkcjonowanie naszego zawodu? Zgłoś się do nas, a my damy środki na jego realizację – piszą w komunikacie skierowanym do młodych radców prawnych ich władze centralne.

Do 3 października Krajowa Izba Radców Prawnych zbiera zgłoszenia w konkursie na najciekawszy projekt w zakresie wspierania rozwoju zawodowego radców. Wziąć w nim udział mogą przedstawiciele tego zawodu, którzy nie ukończyli jeszcze 35 roku życia i posiadają staż nie dłuższy niż cztery lata.

„Najlepszy projekt zostanie zgłoszony do budżetu Komisji Wspierania Rozwoju Zawodowego i zrealizowany w 2019 roku"- zaznacza KIRP.

Wszyscy zainteresowani proszeni są o sporządzenie krótkiego (1–3 stronnicowego) opisu inicjatywy, jaka powinna zostać zrealizowana przez samorząd. W projekcie wskazać należy cel i spodziewane dla radców prawnych korzyści.

Na zwycięzcę oraz autorów wyróżnionych prac czekają również zaproszenia do bezpłatnego uczestnicwa w Forum Młodych Radców Prawnych, które odbędzie się w dniach 19–21 października w Poznaniu.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA