fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Przestępczość

Były prezydent Siedlec raniony nożem w brzuch. Trafił do szpitala

MEDIA WNET [CC BY-SA 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Flickr
Wojciech Kudelski, były prezydent Siedlec, obecnie radny PiS na Mazowszu, został zaatakowany nożem w budynku, w którym mieszkał. Został przewieziony do szpitala.

- Przyjęliśmy takie zgłoszenie. Mogę potwierdzić, że został przewieziony do szpitala - potwierdziła w rozmowie z portalem podlasie24.pl kom. Agnieszka Świerczewska, oficer prasowa siedleckiej policji.

Do ataku doszło w bramie budynku, w którym mieszka samorządowiec - informuje RMF FM. Napastnik miał czekać na Kudelskiego - bez słowa zadał mu cios w brzuch i uciekł - donosi stacja.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci i prokuratura. Funkcjonariusze zabezpieczają dowody i analizują zapis z kamer monitoringu.

Kudelski został przewieziony do szpitala, gdzie trafił na blok operacyjny. Według dyrekcji placówki, ranny trafił do szpitala "w stanie bezpośrednio zagrażającym życiu". Obecnie jest po operacji i jego stan się stabilizuje.

Wojciech Kudelski w latach 2006-2018 był prezydentem Siedlec. W zeszłym roku nie ubiegał się o reelekcję. W wyborach samorządowych uzyskał natomiast mandat radnego sejmiku mazowieckiego.

Źródło: rp.pl/ RMF FM, podlasie24.pl, Radio Zet
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA