fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Przemysł spożywczy

Koronaburger hitem w Hanoi

AFP
Morale można podnosić na różne sposoby. Jedno jest pewne – najedzeni mają wyższe.

Wietnam jest krajem, który wydawał sobie poradzić z epidemią koronawirusa. W środku lutego wszystkich 16 chorych zostało uznanych za wyleczonych, ale powroty Wietnamczyków z zagranicy sprawiły, że koronawirus znów zaczął zataczać kręgi i w miastach takich jak Hanoi czy Ho Chi Minh władze nakazały zamknięcie wszystkich nie niezbędnych firm. Nadal mogą jednak działać niektóre bary, takie jak oferujący jedzenie na wynos bar z burgerami Hoang Tunga.

Hoang Tung postanowił śmiać się w twarz epidemii i razem ze swoim zespołem wyrabia teraz specjalne koronaburgery. Pracowicie tworzą do nich barwione zieloną herbatą bułki w kształcie koronawirusa.

- Żartujemy sobie, że jeżeli się czegoś boisz, powinieneś to zjeść. Więc koronawirus nie będzie już przerażał po zjedzeniu burgera w jego kształcie. To taki sposób na przekazanie innym odrobiny radości w czasie pandemii – mówił Reutersowi Tung.

Podobnego zdania są klienci, którzy chętnie przychodzą na koronaburgera.

W Wietnamie obecnie jest 148 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. Jednak oficjalnie nie odnotowano żadnego zgonu z tego powodu.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA