fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prawo i Sprawiedliwość

Wyciekły instrukcje dla polityków PiS

PAP/Paweł
Tajna instrukcja dla polityków Prawa i Sprawiedliwości dotarła do redakcji "Super Expressu". W dokumencie pojawiły się zalecenia, jak komentować trwający kryzys sejmowy.

Dokument ma siedem stron i stworzono go 19 grudnia. Wśród instrukcji dla posłów PiS pojawiają się wskazówki, jak atakować polityków opozycji i przypominać o dotychczasowych sukcesach rządu.

"Opozycja poniosła całkowitą klęskę. Chuligańskie wybryki opozycji nie przyniosły efektów. Demokracja zatriumfowała" - to jedna z instrukcji zawartych w dokumencie.

"Dla Polski to był dobry rok i następny też taki będzie. Potrzeba jedynie spokoju i rzetelnej pracy. PiS przez jeden rok zrobił więcej niż nasi poprzednicy przez osiem. Opozycja mówi o złym stanie państwa. Warto odnieść się do faktu, a nie do emocji" - czytamy dalej.

Dokument skomentował Ryszard Terlecki z PiS. - To standardowe pismo, z opisem wydarzeń i opiniami wysyłane przez biuro prasowe od początku kadencji. To nic nowego - powiedział wicemarszałek Sejmu w rozmowie z "Super Expressem".

Źródło: SE.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA