Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 25.11.2020 13:01 Publikacja: 25.11.2020 12:51
Foto: tv.rp.pl
Spurek, posłanka europejskich Zielonych, zapowiedziała debatę w Parlamencie Europejskim o prawie do aborcji i protestach w Polsce.
- Dziś w Parlamencie Europejskim odbędzie się debata na temat prawa do aborcji w Polsce. Po tej debacie odbędzie się kolejna debata o nazwie Unia Równości, czyli o sytuacji osób LGBT+, która w polskiej sytuacji też jest bardzo istotna. Od kilku dni pracujemy nad rezolucją dotycząca prawa antyaborcyjnego, protestów, decyzji TK i wypracowaliśmy wspólnie z pozostałymi progresywnymi grupami – progresywny dokument – oznajmiła europosłanka.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński domaga się przeniesienia lokalizacji Ambasady Federacji Rosyjs...
Są wyniki najnowszego sondażu preferencji partyjnych United Surveys na zlecenie Wirtualnej Polski. W porównaniu...
„Prezydent RP wciąż oczekuje na precyzyjny meldunek w tej sprawie” - pisał na swoim profilu na X BBN 16 września...
- Wierzę panu prezydentowi, że takich informacji nie miał - tak europoseł PiS Adam Bielan skomentował reakcję Ka...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas