fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Władysław Kosiniak-Kamysz woli przeprosiny. Lech Wałęsa usuwa wpis

Fotorzepa, Jerzy Dudek
Lech Wałęsa zadeklarował dziś, że poprze w wyborach Władysława Kosiniaka-Kamysza. W odpowiedzi lider PSL powiedział, że wolałby, aby były prezydent przeprosił za swoje słowa o Kornelu Morawieckim. Wpis na profilu Wałęsy został usunięty.

Były prezydent Lech Wałęsa zapowiedział, że w wyborach parlamentarnych nie będzie głosował na Koalicję Obywatelską. "Chcę wesprzeć Kosiniaka-Kamysza!" - zadeklarował.

"Nie mogę sobie wyobrazić, by tak zdolny polityk jak Kosiniak -Kamysz, jak i ludzie wsi z „ Jego zorganizowania " nie mieli miejsca w parlamencie" - dodał.

Decyzję byłego prezydenta skomentował w rozmowie z SE.pl Kosiniak-Kamysz. - Każdy głos jest ważny, każdy ma swój głos, ale wolałbym, żeby były prezydent Lech Wałęsa przeprosił za swoje słowa w stosunku do śp. Kornela Morawieckiego, które padły w niedzielę - powiedział lider Ludowców.

Czytaj także:

Bartkiewicz: Jeśli dziś wtorek, to Wałęsa popiera PSL

Kukiz: Słowa Wałęsy nie są ostatnią jego misją?

W międzyczasie wpis na stronie Wałęsy został usunięty. "Informuję wszystkich Państwa że jeden z postów na Facebooku p. Prezydent Lech Wałęsa skasował. Panu Prezesowi Kosiniakowi-Kamyszowi i jego partii PSL, Kukiz'15 i Koalicji Polskiej życzymy osiągnięcia dobrego wyniku w wyborach do Sejmu RP. Dziękuję Państwu za uwagę" - napisał doradca byłego prezydenta Mirosław Szczerba.

"Taka moja praktyczna uwaga dla wszystkich bez wyjątku mediów i dziennikarzy oraz pseudodziennikarzy. Proszę zwracać uwagę na Twittera a nie Facebooka. Na TT nie ćwierkał p. Prezydent o poparciu i wycofywaniu poparcia dla jakiejkolwiek koalicji bądź partii. To tyle" - dodał.

Źródło: rp.pl/se.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA