fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Korwin-Mikke o "taśmach Kaczyńskiego": Odwrócenie uwagi od PGZ

tv.rp.pl
"To cichy układ (PiS) z 'Gazetą Wyborczą': oni ogłoszą, że mają sensację, a chodzi po prostu o odwrócenie uwagi od prawdziwej afery: z Polską Grupą Zbrojeniową" - w ten sposób tzw. taśmy Kaczyńskiego komentuje na swoim profilu na Facebooku lider partii KORWiN Janusz Korwin-Mikke

Tymczasem Korwin-Mikke przekonuje, że tak naprawdę publikacja "Gazety Wyborczej" dotyczy "odgrzewanej afery, już przedawnionej, polegającej na przejmowaniu przez Porozumienie Centrum majątku państwowego". "Krętackie, ale formalnie chyba legalne" - dodaje.

"To wszystko było już dziesięć razy publikowane, z dokładnym rozrysowaniem diagramu tych przejęć" - przekonuje lider partii KORWiN.

Korwin-Mikke zwraca jednocześnie uwagę, że w przeddzień publikacji "Kaczyński wezwał aktyw partyjny by wyjaśnić, że w tej sprawie nie należy zabierać głosu, bo jest to cichy układ z 'Gazetą Wyborczą': oni ogłoszą, że mają sensację, a chodzi po prostu o odwrócenie uwagi od prawdziwej afery: z Polską Grupą Zbrojeniową" - dodaje Korwin-Mikke.

Lider partii KORWiN nawiązuje do zatrzymań przez CBA w poniedziałek sześciu osób związanych w przeszłości z MON i PGZ, w tym m.in. byłego rzecznika MON, Bartłomieja Misiewicza. O sprawie piszemy szerzej w "Rzeczpospolitej".

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA