fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Platforma Obywatelska

Zmiany w Platformie Obywatelskiej. Borys Budka: Nowe role rozpisane

Borys Budka
PAP/Hanna Bardo
Jak widzimy, udało się już jedną rzecz Donaldowi Tuskowi zrobić. Niesamowitą aktywność Jarosława Kaczyńskiego. Dzisiaj konferencja, wczoraj konferencja. Myślę, że będzie się jeszcze dużo działo w polskiej polityce - mówił po spotkaniu prezydium Platformy Obywatelskiej lider partii Borys Budka.

- Jutro o 8.30 zarząd przygotowujący Radę Krajową. Rada Krajowa o 10 z udziałem honorowego przewodniczącego Donalda Tuska. Myślę, że dosyć interesujące wydarzenie. Myślę, że zmienia nieco polską perspektywę, polską politykę. Etap długich rozmów z przewodniczącym Tuskiem, tego w jakiej formule będzie aktywny w polityce. Jutro będzie tego finał, więc nie mogę więcej powiedzieć - poinformował Borys Budka.

- Jak widzimy, udało się już jedną rzecz przewodniczącemu Tuskowi zrobić - niesamowitą aktywność pana posła Kaczyńskiego. Dzisiaj konferencja, wczoraj konferencja, więc myślę, że będzie się jeszcze dużo działo w polskiej polityce - dodał.

Czytaj także: 

Tusk rozmawia z Trzaskowskim bez Budki

Powrót Tuska do Platformy nie przebiegnie gładko

Lider PO poinformował, że w sobotę zostaną ogłoszone nowe role w Platformie Obywatelskiej. Nie odpowiedział wprost, czy rezygnuje ze swojej funkcji. - Tylko pozytywne scenariusze - skomentował krótko. 

- Jako przewodniczący PO zaprezentuję konkretny scenariusz. To mój autorski scenariusz w porozumieniu z Tuskiem, włączający go bardzo mocno do krajowej polityki - zapowiedział. 

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA