fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Platforma Obywatelska

Grzegorz Schetyna: wierzę, że Polacy się otrząsną i powiedzą PiS "dość"

Fotorzepa, Jerzy Dudek
Opozycja zjednoczy się, aby odebrać władzę PiS - mówił Grzegorz Schetyna w programie "Onet Rano". - Wierzę w zbiorową mądrość Polaków, że otrząsną się i powiedzą: "dość" rządom PiS, bo nie sposób oddawać się ciągle kłamstwom i manipulacjom - mówił przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

- Partie uznające, że najważniejsza jest demokracja parlamentarna, praworządność, konstytucja i wolności skupiają się pod jednym sztandarem - podkreślał Schetyna w rozmowie z Onetem. Oceniając całą dzisiejszą opozycję na dwa lata przed wyborami, Schetyna wystawił jej "3 plus" i podkreślił, że wcześniej zasługiwała jedynie na "3 minus", ale "jej jakość się poprawia".

- Aby opozycja wygrała wybory i odebrała władzę PiS Polacy muszą być przekonani, że obecna władza doprowadzi do kompletnej katastrofy, w każdym wymiarze. Rolą opozycji jest rzetelne przekonywanie o tym - mówił Schetyna.

- W postępującym procesie dewastacji praworządności Polska poniosła już ogromne straty i trzeba pokazać przeciętnemu Polakowi, jak to jest ważne dla niego i dla przyszłych pokoleń – dodał.

Źródło: Onet.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA