fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Nieruchomości

Do kupienia jeszcze 11 willi

Wille na osiedlu Konstancja - trwa budowa kolejnej fazy
Materiały
Klucze do pierwszych domów z szóstego etapu osiedla Konstancja spółka GTC chce przekazać właścicielom w czerwcu 2017 r.

Warszawiacy, zmęczeni wielkomiejskim zgiełkiem, coraz częściej wybierają domy w okolicznych miejscowościach. Wymagający klienci stawiają na jakość architektury, kameralną atmosferę, a przede wszystkim lokalizację. Zależy im na dobrym połączeniu z centrum miasta, aby mieć dostęp do rozrywki, kultury i zaplecza edukacyjnego na najwyższym poziomie. Przedstawiciele GTC przekonują, że osiedle Konstancja, realizowane w Konstancinie-Jeziornej, łączy wszystkie te zalety.

- Konstancin-Jeziorna to jedyne uzdrowisko w województwie mazowieckim, a z uwagi na bliskość Warszawy i malownicze położenie stanowi nieprzerwanie symbol luksusu i prestiżu - podkreśla Piotr Kroenke, dyrektor generalny GTC.

Obecnie trwa budowa szóstego etapu inwestycji, a nieruchomości powstające w Konstancinie-Jeziornej to także świetna lokata kapitału, zarówno w kontekście długoterminowego najmu, jak i późniejszej odsprzedaży.

- Osiedle Konstancja, które sukcesywnie rozbudowujemy od kilkunastu lat, jest namacalnym dowodem, że nieruchomości z segmentu premium, nawet w trudniejszych okresach dla gospodarki, są najmniej wrażliwe na dekoniunkturę. Obserwując ceny uzyskiwane z odsprzedaży czy najmu, można śmiało stwierdzić, że właściciele willi w Konstancji mogą liczyć na zdecydowanie bardziej stabilny i wyższy przychód niż gdyby zainwestowali środki w rozmaite instrumenty finansowe, czy inne formy lokaty kapitału - komentuje Maciej Jarzemski, przedstawiciel GTC Konstancja Sp. z o.o., podmiotu wchodzącego w skład grupy GTC. - Nie są odosobnione przypadki, że zysk z odsprzedaży na przestrzeni kilku lat sięgnął nawet kilkuset procent! Zaś ceny uzyskiwane z najmu dalece przekraczają wynagrodzenia nawet na najwyższych stanowiskach renomowanych korporacji - dodaje.

W ramach ostatniego etapu osiedla w ofercie zostało 11 z 17 ekskluzywnych willi, a GTC zakłada, że w przyszłym roku sprzeda wszystkie domy. - Konstancja cieszy się zainteresowaniem klientów. Duże znaczenie ma z pewnością bezpośrednie sąsiedztwo renomowanych obiektów edukacyjnych, przede wszystkim American School of Warsaw. Od samego początku było to wspólne przedsięwzięcie, ponieważ Szkoła Amerykańska miała stanąć w bezpośrednim sąsiedztwie ekskluzywnego, willowego osiedla - mówi Marta Dziudzi, specjalista ds. sprzedaży osiedla Konstancja.

Niedaleko, oprócz Szkoły Amerykańskiej, znajduje się znana galeria handlowa Stara Papiernia, korty tenisowe oraz pola golfowe. Bezpieczeństwo gwarantuje całodobowa ochrona oraz zintegrowany system monitoringu.

W sumie w ramach projektu powstało już 290 willi. - Okna w domach wyposażone są w potrójne szkło, które zapewnia bezpieczeństwo, niską utratę ciepła oraz stanowi barierę dźwiękoszczelną. Każdy dom szóstego etapu standardowo wyposażony jest w klimatyzację oraz podgrzewane podłogi. Osiedle wyróżnia się także innowacyjnym zagospodarowaniem przestrzeni i infrastruktury - wskazuje Kroenke.

Podstawę biznesu GTC stanowią nieruchomości komercyjne, a realizowany w Konstancinie-Jeziornej projekt jest uzupełnieniem oferty dewelopera. - Szukanie nowych dróg rozwoju to dodatkowa wartość dla firmy. Nie jest bowiem sztuką podążanie jedynie po utartych szlakach. Niemniej wiele wskazuje na to, że szósty etap inwestycji będzie tym ostatnim, ponieważ nie dysponujemy kolejnymi gruntami w tym miejscu. Nieustannie jednak analizujemy rynek i niewykluczone, że w przyszłości ponownie wybudujemy osiedle domów jednorodzinnych - podsumowuje Piotr Kroenke.

- TDA

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA

WIDEO KOMENTARZ

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA