fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Luksusowe apartamenty przy Tagore’a w Warszawie

materiały prasowe
W samym sercu Górnego Mokotowa Vinci Immobilier Polska kupuje teren z prawomocnym pozwoleniem na budowę. Powstanie tam sześciokondygnacyjny apartamentowiec.

Budynek ma być wkomponowany w niską zabudowę ulicy Tagore'a. Od pierwszej do piątej kondygnacji deweloper - Vinci Immobilier Polska – zaplanował 31 apartamentów o powierzchni od 57 do 135 mkw. Na ostatniej, szóstej kondygnacji, powstaną dwa luksusowe penthousy (174 i 201 mkw.) z tarasami. Apartamentowiec ma być gotowy w pierwszym kwartale 2024 roku.

- To nasza kolejna po Rezydencji Bonifraterskiej 10a inwestycja z segmentu premium. Dostrzegamy w nim ogromny potencjał. A Mokotów od wielu lat należy do czołówki najbardziej atrakcyjnych miejsc do życia i co roku przyciąga nowych miłośników – mówi cytowany w komunikacie Paweł Wassilew, dyrektor sprzedaży i marketingu w Vinci Immobilier Polska.

Dodaje, że atutem lokalizacji jest też rozwinięta infrastruktura. Blisko są szkoły, przedszkole, punkty handlowo – usługowe, metro, przystanki komunikacji miejskiej.

Za projekt architektoniczny apartamentowca odpowiada pracownia Szaroszyk & Rycerski Architekci.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA