fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Trei wchodzi do Łodzi

materiały prasowe
Deweloper rozpoczyna sprzedaż pierwszego etapu osiedla Kraft w Łodzi. To druga inwestycja mieszkaniowa Trei w Polsce.

W ubiegłym roku firma rozpoczęła budowę osiedla we Wrocławiu.

Na osiedlu Kraft przy ul. Traktorowej na Bałutach w Łodzi Trei oferuje 104 mieszkania o powierzchni od 25 do 87 mkw. W pierwszym etapie powstaną dwa kaskadowe budynki liczące od trzech do sześciu kondygnacji.

- Kontynuując przyjętą przez nas strategię dywersyfikacji linii biznesowych w Polsce, rozpoczynamy drugą inwestycję mieszkaniową - mówi Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland. - W Łodzi postawiliśmy na lokalizację w zielonym otoczeniu, 15 minut samochodem od centrum. Na osiedlu Kraft oferujemy ustawne kawalerki i przestronne mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe.

Do mieszkań na parterze są przypisane ogródki o powierzchni do 100 mkw. W podziemnym parkingu deweloper zaplanował 132 miejscami postojowe, a na terenie wspólnym - strefę rekreacyjną i plac zabaw.

W najbliższym sąsiedztwie inwestycji są liczne tereny zielone, m.in. park Kielecki, park im. Stefana Żeromskiego czy park Piłsudskiego. Nie brakuje też punktów handlowo-usługowych, placówek medycznych, edukacyjnych i sportowych. Tuż obok osiedla znajduje się przystanek autobusowy.

Budowa osiedla ma się rozpocząć w trzecim kwartale tego roku. Oddanie mieszkań do użytku deweloper zapowiada na czwarty kwartał 2021 roku.

- Aby zapewnić maksymalny komfort klientom, prowadzimy sprzedaż mieszkań przy użyciu zdalnych narzędzi, takich jak wideoczaty z doradcami. Umożliwiamy także zawarcie umowy rezerwacji lokalu drogą elektroniczną - mówi Jacek Wesołowski.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA