fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Nowe apartamenty w sercu Krakowa

Materiały Inwestora
Zbożowa 2A Apartamenty to nowa inwestycja spółki Atal. Ceny mieszkań zaczynają się od 7,5 tys. zł za mkw.

Inwestycja powstaje w ścisłym centrum miasta, nieopodal ulicy Prądnickiej i Nowego Kleparza. Do oferty trafiło 56 mieszkań o powierzchni od od 35 do 91 mkw. Na klientów czekają lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe. Do części mieszkań są przypisane ogródki. - W budynku powstanie także podziemny garaż z 47 miejscami postojowymi oraz 38 komórek lokatorskich - opisują przedstawiciele dewelopera.

Zbigniew Juroszek, prezes spółki Atal, podkreśla, że Kraków jest dla jego firmy najważniejszym rynkiem. - To tutaj mamy największą sprzedaż i dlatego stale rozbudowujemy ofertę o kolejne projekty mieszkaniowe z różnych segmentów deweloperskich - mówi szef Atalu. - Zbożowa 2A Apartamenty to propozycja dla osób, które chcą zamieszkać w samym centrum stolicy Małopolski. Architektura i design tego kameralnego apartamentowca odpowiadają jego lokalizacji - zapewnia.

Dodaje, że lokalizacja inwestycji nieopodal al. Trzech Wieszczów i Nowego Kleparza łączy w sobie wygodę mieszkania w centrum miasta z bliskością terenów zielonych i rekreacyjnych. - Można stąd szybko dotrzeć do pobliskich centrów biznesowych, Rynku lub do innych dzielnic miasta, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską - zachęca deweloper. -Podróże poza Kraków będą równie komfortowe.

Odległość inwestycji od Dworca Głównego PKP oraz Regionalnego Dworca Autobusowego jest niewielka. Niedaleko są też sklepy, restauracje, centra biznesowe i punkty usługowe. Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to czwarty kwartał 2018. Za projekt osiedla odpowiada Ar-De Studio Adam Kozik. Na krakowskie portfolio spółki Atal - poza projektem Zbożowa 2A Apartamenty - składają się także inne inwestycje.

Trwa sprzedaż mieszkań w apartamentowcach powstających przy ul. Przybyszewskiego 64. Na Grzegórzkach rośnie osiedle Bajeczna Apartamenty. W Bronowicach można kupić mieszkania w dwóch etapach inwestycji Lazurowy Park Bronowice. Atal oferuje też mieszkania w inwestycji Masarska 8 Apartamenty i Atal Residence. W Podgórzu powstaje Wielicka Garden, natomiast nieopodal zalewu Bagry w sprzedaży jest wieloetapowe osiedle Bagry Park.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA