Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 18.05.2016 17:41 Publikacja: 18.05.2016 17:18
Foto: TVP
Na początku maja władze TVP podjęły decyzję o przesunięciu na godzinę 16.00 programu "Świat się kręci". W jego miejsce, o 18.35, emitowany jest turecki serial "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem".
Dyrektor TVP1Jan Pawlicki tłumaczył, że zmiana ramówki pozwoli widzom na złapanie oddechu przed programem informacyjnym dnia. Przesunięcie programu "Świat się kręci" miało wzmocnić pasmo popołudniowe.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
„Człowiek to najlepszy firewall” – to hasło tegorocznej konferencji Akademii cyberPEKAO – wydarzenia edukacyjnego zorganizowanego przez Bank Pekao S.A. Spotkanie było poświęcone jednemu z najważniejszych współczesnych wyzwań: jak budować odporność na cyberzagrożenia?
Dzieci i zstępni Pani Franciszki Żurawskiej – Malinowskiej, proszeni są o kontakt z firmą Equiom Corporate Servi...
Zużyty olej po smażeniu jest jednym z najbardziej problematycznych odpadów, powodującym kosztowne awarie kanaliz...
Czy Polska naprawdę stała się krajem bez kompleksów wobec Zachodu? O społecznych zmianach, pokoleniowych różnica...
Rozbudowa szybkich sieci ładowania jest szczególnie ważna dla wzrostu sprzedaży samochodów ciężarowych, bez których trudno myśleć o dekarbonizacji – ocenia Małgorzata Kulis, dyrektor zarządzająca Volvo Trucks Polska.
Ostatni odcinek linii Warszawa Wschodnia – Lublin będzie rozbudowany. W ramach inwestycji na linii otwockiej PKP...
Dziś wszystkie technologie, które będą pomagały przemysłowi w prognozowaniu i optymalizowaniu zużycia energii, są już dostępne. Redukcja strat i przestojów czy zwiększanie elastyczności systemu nigdy nie były prostsze – mówi Anna Nowak-Jaworska, prezeska Schneider Electric Polska.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas