fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media i internet

Portal podróżniczy zatrudni psa-influencera z właścicielem

Shutterstock
Brytyjski portal Snaptrip szuka lubiących podróże psów wraz z ich właścicielami do recenzji hoteli otwartych na zwierzęta. Czworonożni Furrfluencerzy otrzymają za to sowite wynagrodzenie.

Podróż ze zwierzętami nie stanowi już rzadkości zarówno w Polsce, jak i za granicą, więc hotele są coraz częściej przygotowane na przyjęcie czworonożnego gościa. Nie zawsze jednak stwarzają ku temu odpowiednie warunki, a opieka nad futrzastym pupilem nieraz pozostawia wiele do życzenia. 

Czytaj także: Butelki ze zdjęciami psów do adopcji. Świetna inicjatywa kawiarni w Krakowie 

Portal podróżniczy Snaptrip, oferujący największą w Wielkiej Brytanii bazę przecenionych hoteli i pensjonatów last-minute, zauważył, że brakuje mu recenzji obiektów przyjaznych zwierzętom, które mogłyby bardzo ułatwić podróże jego klientom. Firma postanowiła więc to zmienić i opublikowała wyjątkową ofertę pracy dla dwóch psich podróżników – Furrfluencerów, którym towarzyszyć mają ich właściciele.

Zadaniem Furrfluencerów ma być przetestowanie 10 kurortów w ciągu 12 miesięcy i wystawienie im opinii na portalu Snaptrip. Jak zaznacza firma, aby aplikować na ofertę pracy, psy muszą cieszyć się świetnym zdrowiem, dobrze czuć się w podróżach, być fotogeniczne oraz mieć od 6 miesięcy do 10 lat. Od futrzastych kandydatów wymaga się także „znakomitego gustu i dbałości o szczegóły”.

Psy muszą bowiem cieszyć się pełną ofertą, jaką mają im do zaoferowania hotele, a ich właściciele powinni uwiecznić wspólny pobyt na fotografiach. Recenzje muszą zawierać minimum 500 słów i oceniać ośrodki na podstawie kilku kryteriów, w tym „zadowolenia psa, wygody, dostępu do lokalnych tras wycieczkowych i przyjaznych psom atrakcji, jak puby czy ogrody” – pisze firma na swojej stronie internetowej. 

Czytaj także: Pasażerka weszła na pokład samolotu z koniem. American Airlines: „To dozwolone” 

Snaptrip pokryje wszystkie koszty podróży i pobytu w hotelach zarówno Furrfluencerom, jak i ich właścicielom, a także zapłaci im 300 funtów za każdą recenzję, która zostanie opublikowana na portalu. Zgłoszenia można wysyłać do 25 października 2019 roku poprzez stronę Snaptrip. 

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA