fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Przemysł spożywczy

Butelki ze zdjęciami psów do adopcji. Świetna inicjatywa kawiarni w Krakowie

Facebook / FORUM Przestrzenie
Krakowska klubokawiarnia Forum Przestrzenie, we współpracy z marką napojów Vigo Kombucha, w pomysłowy sposób zachęca klientów do adopcji psów ze schroniska.

Położona nad brzegiem Wisły klubokawiarnia Forum Przestrzenie w Krakowie wyszła z ciekawą inicjatywą mającą na celu promowanie adopcji psów. Wraz z producentem napojów herbacianych Vigo Kombucha lokal stworzył serię butelek ze zdjęciami czworonogów czekających na nowego właściciela.

Pierwsza sesja zdjęciowa psów została wykonana w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie, które chętnie przyłączyło się do akcji. Projekt przebiega pod hasłem „Dżok”, które – jak tłumaczą inicjatorzy – jest oddaniem hołdu dla psa, który stał się symbolem wierności i miłości psa do człowieka.

„Dżok to pies, który czekał na swojego Opiekuna wracającego z pracy zawsze w tym samym miejscu, w pobliżu ronda Grunwaldzkiego. Niestety jego opiekun zmarł i już do niego nie wrócił. Dżok czekał na niego w tym miejscu ponad rok. Dzisiaj stoi tam pomnik na jego cześć” – tłumaczy Forum Przestrzenie w poście na Facebooku.

Lokal zachęca tym samym klientów do podjęcia adopcji zwierząt bądź pomocy w szukaniu dla nich nowego domu.

„Oddajemy w wasze ręce napój, który oprócz zaspokojenia Waszego pragnienia ma równolegle spowodować refleksję i działanie. Bo jeżeli Ty nie możesz przygarnąć czworonoga, to pomóż nam szukać! Między łykami chwyć za telefon, zrób zdjęcie etykiecie i uruchom swoje kontakty” – pisze klubokawiarnia.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA