LOT odleci bez Prince Polo

Pasażerowie PLL LOT nie dostaną więcej wafelków Prince Polo na pokładzie samolotu. Ich miejsce zajmie inna słodka przekąska. Jaka?

Aktualizacja: 30.04.2019 13:11 Publikacja: 30.04.2019 12:34

LOT odleci bez Prince Polo

Foto: Fotorzepa, Alicja Podskoczy

Polskie Linie Lotnicze LOT od 1 maja będą sukcesywnie zastępować kultowy wafelek Prince Polo innym — Grześkiem. 

Słodyczami tej marki będzie można też się częstować w salonikach biznesowych LOT na warszawskim lotnisku Chopina. — Dzięki temu zapewniamy produkt wytwarzany w kraju i nawiązujący do polskich tradycji cukierniczych. Jesteśmy przekonani, że zmianę docenią polscy i zagraniczni pasażerowie – przekonuje Jakub Panek z biura prasowego przewoźnika.

Tylko 99 zł za rok.
Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.

Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu.
Transport
Pilot wywołał pożar w samolocie British Airways, bo pomylił lewą rękę z prawą
Transport
Wojna lotnicza? Bruksela grozi cłami Boeingowi
Transport
Uber ma kłopoty. Wyniki rozczarowały, najniższy wzrost od czasów pandemii
Transport
Donald Trump nie da pieniędzy na szybką kolej w Kalifornii
Transport
Konflikt Indii z Pakistanem. Mnóstwo lotów odwołanych bądź wydłużonych
Materiał Promocyjny
Między elastycznością a bezpieczeństwem