fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kultura

Nowy serial w świecie "Gry o tron". George R.R. Martin zdradził szczegóły

Flickr/Gage Skidmore
Pisarz George R.R. Martin wyjawił szczegóły dotyczące nowego serialu w świecie "Gry o tron". Po interwencji HBO autor powieści wydał w tej sprawie oświadczenie.

George R.R. Martin na swoim blogu poinformował o tym, że powieść będzie nosiła tytuł "Długa noc", a akcja będzie osadzona na tysiąc lat przed wydarzeniami z "Gry o tron".

W kolejnym wpisie pisarz przyznał, że pospieszył się z przekazaniem tych informacji. "HBO poinformowało mnie, że pilot Jane Goldman nie jest zatytułowany "Długa noc". To tytuł, który zdecydowanie preferuję, ale na ten moment nie został on oficjalnie przyjęty. Dlatego też moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina" - napisał.

Serial będzie kroniką upadku świata Westeros: od schyłku złotej Epoki Bohaterów, po późniejsze, mroczne czasy. HBO nie skomentowała tych doniesień.

W serialu zagra aktorka Naomi Watts. Za scenariusz odpowiada Jane Goldman, która współtworzyła m.in.  "Kingsman", "X-Men: Pierwsza klasa" i "Kick-Ass".

Data premiery serialu nie jest jeszcze znana, jednak prawdopodobnie nastąpi to po zakończeniu ósmego, ostatniego sezonu "Gry o tron". 

Więcej: Onet.pl

Źródło: onet.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA