fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kukiz'15

Jacek Wilk odchodzi z Kukiz'15. "Honor jest najważniejszy"

rp.pl
Jacek Wilk potwierdził, że opuszcza Kukiz'15. Wytłumaczył powody swojej decyzji.

Kilka dni temu o zawieszeniu Jacka Wilka w prawach członka klubu Kukiz'15 napisał Paweł Kukiz. Decyzja związana była z zarzutem braku oddania pożyczki zaciągniętej na potrzeby kampanii prezydenckiej.

"Prezydium Klubu Parlamentarnego K'15 w trybie pilnym podjęło decyzję, że poseł Wilk zostaje zawieszony w prawach członka Klubu do czasu złożenia wyjaśnień, które (mam nadzieję) oczyszczą go ze stawianych mu zarzutów" - napisał Kukiz.

Jacek Wilk ogłosił, że odchodzi z Kukiz'15. "Nie będę w żaden szerszy sposób komentował swojego wyjścia z Klubu K'15. Z Waszych listów i komentarzy widać aż nadto dobrze, że świetnie rozumiecie, iż ostatnie działania Prezydium Klubu (a potem brak innych) musiały skutkować utratą zaufania, a honor jest sprawą najważniejszą" - napisał.

"I na tym przestanę gdyż szczerze zależy mi na tym, aby ta separacja odbyła się w sposób jak najbardziej koleżeński, kulturalny i z klasą" - czytamy dalej.

"Kolegom z Klubu dziękuję za wspólne dwa lata, a Pawłowi Kukizowi - dzięki któremu jestem w Sejmie - życzę samych sukcesów! Kto wie, może kiedyś spotkamy się we wspólnym, prawdziwie reformatorskim i antysocjalistycznym froncie..." - pisze Wilk.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA