fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kukiz'15

Paweł Kukiz: Nie rozmawiajmy w święta o polityce

Fotorzepa, Jerzy Dudek
Paweł Kukiz apeluje, by w święta nie rozmawiać przy rodzinnych stołach o polityce. "Nie wchodźmy w konflikt ze szwagrem, przekrzykując się, która partia więcej kradnie" - napisał polityk.

"Masakrujemy się wzajemnie ku uciesze partii politycznych... Podzielone Rodziny, wszystko czarno-białe i zero-jedynkowe. Podzielonym Narodem łatwo jest sterować. Kiedyś pałą a dziś za pomocą mediów" - napisał na Facebooku Paweł Kukiz.

Lider Kukiz'15 uważa, że Polacy są w stanie pozabijać się za swoje sympatie polityczne. "Mamy ustrój zabójczy dla Obywatelskości i generujący podziały, a my - zamiast zażądać jego zmiany - gotowi jesteśmy pozabijać się wzajemnie za jedną albo drugą "jedynie słuszną partię", w sytuacji kiedy i jedna i druga "jak lew" broni swoich przywilejów i robi wszystko abyśmy w takim stanie podziału trwali" - czytamy dalej.

Kukiz apeluje, by w te święta polityka nie była najważniejszym tematem przy spotkaniach rodzinnych. "Spróbujmy przez te Święta nie rozmawiać w Rodzinach o polityce. Jeśli już to podyskutujmy o takich zmianach ustrojowych, które spowodują, że politycy i urzędnicy nie będą korzystać z bezkarności i zaprzestaną gnębić Obywateli astronomicznymi podatkami, które potem przeżerają albo marnotrawią. Szukajmy consensusu obywatelskiego a nie wchodźmy w konflikt ze szwagrem przekrzykując się, która partia więcej kradnie " - napisał.

W podobnym tonie wypowiedział się Grzegorz Schetyna. - Życzę świąt bez polityki - powiedział lider PO.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA