fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kukiz'15

Paweł Kukiz: Donald Tusk w Brukseli pobiera honorarium za demontaż bezpieczeństwa Polski

Fotorzepa, Jerzy Dudek
Lewacki liberalizm zrujnował bezpieczeństwo Państwa - ubolewa na swoim profilu na Facebooku lider ruchu Kukiz'15 Paweł Kukiz.

Kukiz odniósł się w ten sposób do wypadku na autostradzie A4 prezydenckiej limuzyny wiozącej głowę państwa.

4 marca na autostradzie A4, w czasie przejazdu prezydenckiej kolumny, w samochodzie wiozącym prezydenta Andrzeja Dudę nagle rozpadła się opona, a samochód wjechał do rowu. Prezydent ani jego kierowca nie doznali w czasie wypadku żadnych obrażeń. Obecnie przyczyny wypadku bada prokuratura i BOR.

"Pokażcie mi drugi kraj - nie, że Ameryka czy Europa - ale gdzieś w świecie, w Afryce albo Azji, gdzie w ciągu kilkunastu lat spadł helikopter z politykiem formatu (nie mój format, ale format) Millera, Casa z całym dowództwem Sił Zbrojnych, samolot z Prezydentem i elitą wszystkich opcji politycznych a teraz ta opona... Pokażcie mi drugi taki kraj..." - pisze na Facebooku Kukiz nawiązując do katastrofy śmigłowca, który wiózł m.in. premiera Leszka Millera, do której doszło 4 grudnia 2003 roku, katastrofy wojskowego samolotu CASA z 23 stycznia 2008 roku i katastrofy smoleńskiej.

Zdaniem Kukiza odpowiedzialność za taki stan rzeczy ponosi "lewacki liberalizm", który zrujnował bezpieczeństwo kraju.

"Zdemontowano wojsko i policję, z munduru zrobili szmatę, orła oblekli w czekoladę a należny Służbom szacunek zamienili w obciach" - czytamy we wpisie.

"A Tusk z kumplostwem w Brukseli pobiera honoraria za demontaż bezpieczeństwa Polski" - podsumowuje Kukiz.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA