fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Koronawirus SARS-CoV-2

WUM: Zaszczepiono kilkadziesiąt osób. Na liście biznesmeni

AFP
Centrum Medycznym WUM poza kolejnością zaszczepiło przeciw koronawirusowi kilkadziesiąt osób, w tym biznesmenów i przedsiębiorców z Warszawy oraz okolic.

Do Narodowego Funduszu Zdrowia, który prowadzi kontrolę w sprawie organizowanych w Centrum Medycznym WUM szczepień, trafiła lista osób, które otrzymały szczepionkę.

RMF FM informuje, że na liście znajdzie się kilkadziesiąt nazwisk. Są wśród nich biznesmeni i przedsiębiorcy z Warszawy oraz jej okolic.

Czytaj także:

Rzecznik rządu o obostrzeniach: Analizy nie są optymistyczne

Dr Grzesiowski: Powrót do szkół? Przedwczesny pomysł

NFZ do końca tygodnia ma prowadzić kontrolę w WUM. Inne postępowania prowadzone są w Szpitalu Powiatowym w Śremie, Szpitalu Specjalistycznym w Sandomierzu, szpitalu w Opatowie, Zespole Opieki Zdrowotnej w Nysie oraz w Krapkowickim Centrum Zdrowia.

SZCZEPIENIA SPOZA GRUPY 0

Pod koniec grudnia w Polsce z użyciem Comirnaty, szczepionki mRNA firm Pfizer i BioNTech ruszyły szczepienia przeciwko koronawirusowi SARS-CoV-2. W pierwszym etapie szczepienia dostępne są dla medyków.

Czytaj także: Radosław Pazura o szczepieniu przeciw koronawirusowi: Nie żałuję

Według pierwszych doniesień na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym zaszczepiona została też grupa kilkunastu znanych osób. Pierwszą dawkę szczepionki otrzymali m.in. były premier, europoseł SLD Leszek Miller oraz Krystyna Janda, Radosław Pazura, Wiktor Zborowski, Edward Miszczak, Michał Bajor, Maria Seweryn i Magda Umer.

Źródło: RMF FM
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA