fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Elastyczne biura przy Skierniewickiej w Warszawie

materiały prasowe
Renaissance Tower to najnowsza lokalizacja z szyldem Własne B. Lokale są przeznaczone dla małych i średnich firm, które chcą wynająć powierzchnię na elastycznych warunkach.

Ok. 1,3 tys. mkw. powierzchni na VI piętrze budynku Renaissance Tower przy ul. Skierniewickiej 10a w Warszawie zostało podzielonych na 60 gabinetów. Są przeznaczone dla dwóch – trzech osób. Lokale można łączyć. Najemcami są dziś firmy zatrudniające od dwóch do 40 osób.

Budynek Renaissance Tower należy do funduszu Octava Property Trust, który jest udziałowcem Własnego B. - Biurowiec zlokalizowany jest w obrębie nowego centrum biznesowego Warszawy, dobrze skomunikowanego tramwajami i autobusami z centrum miasta, a także z innymi dzielnicami. Własne B. na Woli jest najbliższym wyborem dla osób z zachodnich dzielnic miasta, tuż przed wjazdem do Centralnego Obszaru Biznesu - mówi Damian Kuczalski, menedżer ds. rozwoju i sprzedaży we Własnym B.

Najemcy mają do dyspozycji prywatne gabinety z dostępem do części współdzielonych, takich jak wyposażona kuchnia, strefa relaksu, sale do spotkań dla czterech, sześciu i 12 osób. Każde z biur ma dostęp do szybkiego internetu. Lokale są klimatyzowane.

Własne B. zarządza powierzchniami w biurowcach w Warszawie, Łodzi i Katowicach. Najemcami są głównie małe i średnie firmy z polskim i zagranicznym kapitałem. Partnerami przy projekcie Własne B. jest fundusz nieruchomości Octava Property Trust, który udostępnia swoją przestrzeń na elastycznych warunkach w Warszawie i Łodzi oraz Develia, deweloper nieruchomości komercyjnych, z którym Własne B. współpracuje w Katowicach.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA