fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Park handlowy w Ostrołęce już otwarty

materiały prasowe
Vendo Park Ostrołęka przy ul. Zielonej otwiera Trei Real Estate GmbH. Całkowity koszt inwestycji to ok. 3,8 mln euro.

Galeria powstała w sąsiedztwie supermarketu Lidl. Oferuje 3,1 tys. mkw. To 13. park handlowy w Polsce firmy Trei należącej do niemieckiej grupy Tengelmann.

Vendo Park w Ostrołęce powstał na działce o powierzchni niemal 7 tys. mkw. Do parku handlowego weszły m.in. Neonet, marka z branży AGD i RTV i KiK oferujący tekstylia, dekoracje i odzież. W gronie najemców znalazły się też marki, które do tej pory nie były obecnie w Ostrołęce jak drogeria Hebe i sieci sklepów wielobranżowych Tedi i Dealz. Parking pomieści ponad 60 samochodów.

- Miesiąc temu otworzyliśmy Vendo Park w Pułtusku, a teraz oddaliśmy obiekt w Ostrołęce. Do końca roku planujemy jeszcze co najmniej dwa otwarcia - zapowiada Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland. - Prowadzimy też prace projektowe dotyczące obiektów w Kutnie, Częstochowie, Solcu Kujawskim, Płocku, Inowrocławiu i Władysławowie. Chcemy je otworzyć w przyszłym roku.

Trei buduje i zarządza parkami handlowymi w Polsce, Czechach i na Słowacji. Ma 22 Vendo Parki w Europie - najwięcej obiektów znajduje się w Polsce. powstały w takich miastach jak Nysa, Chełm, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Skierniewice, Łódź, Świdnica, Dąbrowa Górnicza, Chodzież, Bytów i Pułtusk.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA