fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Best Western przy ulicy Małyje Kamienszcziki w Moskwie

materiały
Plany otwarcia hotelu Vertical We&I BW Signature Collection w Moskwie ogłasza Best Western Hotels & Resorts.

Condohotel z 83 pokojami powstanie na bazie budynku z 1908 roku przy ulicy Małyje Kamienszcziki w dzielnicy Taganka. Obiekt, zgodnie z zapowiedzią, ma być gotowy w sierpniu 2020 roku. - Inwestycja będzie interesującym przykładem renowacji powierzchni biurowej i jej adaptacji do formatu hotelowego spełniającego wymagania współczesnego gościa, gdzie ograniczoną do minimum wielkość pokoju zrekompensuje większa przestrzeń wspólna - zapowiada inwestor w komunikacie. - Na poddaszu hotelu znajdą się przestrzenie do spotkań, rozrywki, będą tam także sale konferencyjne.

Inwestycja zostanie zrealizowana we współpracy z grupą Becar. Rozwiązania architektoniczne opracowała pracownia Agile Architect, która jest częścią grupy Becar.

- Oprócz wyjątkowej fasady, historię budynku będzie można dostrzec w ceglanych ścianach, metalowych prętach zastosowanych w umeblowaniu (garderoby, narożniki kuchenne) i drewnianych stropach pod antresolami - opisuje inwestor. - Eklektyczne wnętrze hotelu łączy dwa style – loftowy i minimalizm hi-tech, tworząc nową, niepowtarzalną atmosferę.

- Marka Best Western Hotels & Resorts jest obecna w Rosji z 4-gwiazdkowymi hotelami w Petersburgu, Tiumeni, Iwanowie i Kałudze - mówi cytowana w komunikacie Saija Kekkonen, dyrektor zarządzająca Best Western Hotels & Resorts na Finlandię, Kraje Bałtyckie, Polskę i Rosję. - Cieszymy się z rozszerzenia działalności w Rosji i wejścia na ważny rynek moskiewski naszej nowej marki BW Signature Collection by Best Western, która oferuje gościom na całym świecie ekskluzywne hotele o lokalnym charakterze.W następnych latach spodziewamy się wzrostu popytu na hotele zarządzane przez międzynarodowych operatorów i zmniejszania powierzchni pokoi na rzecz przestrzeni wspólnej. Doświadczenie grupy Becar w realizacji inwestycji podobnego formatu i zarządzaniu nimi daje nam pewność i wiarę w sukces hotelu.

Vertical We&I BW Signature Collection będzie pierwszym w pełni zautomatyzowanym hotelem w Moskwie, a przy tym będzie odpowiadać standardom międzynarodowej sieci hotelowej. - W budynku zostaną wdrożone technologie cyfrowe, m.in. samoobsługowa recepcja, aplikacje mobilne z funkcjami (otwieranie zamków telefonem, regulacja dźwięku i oświetlenia, serwis hotelowy), interaktywna przechowalnia bagażu, asystenci głosowi i inne innowacje, które mają zwiększyć komfort gości i ograniczyć koszty operacyjne - mówią przedstawiciele hotelowej sieci.

- Marka Best Western pomogła nam zachować naszą tożsamość i przekazać ideę We&I moskiewskim klientom - komentuje Aleksander Szarapow, prezes Becar Asset Management. - Format marki „soft brand", jaką jest BW Signature Collection, pozwala nam aktywnie rozwijać naszą własną markę Vertical, przyciągając gości dzięki doświadczeniu i narzędziom marketingowym, jakie zapewnia nam Best Western.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA