fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Zielone światło dla parku handlowego w Barczewie

materiały prasowe
Pozwolenie na budowę obiektu handlowego w Barczewie w województwie warmińsko-mazurskim dostała Grupa RWS.

Będzie to siódmy obiekt tej polskiej spółki w północno-wschodniej części kraju. W pierwszym etapie inwestycji powstanie park handlowy o łącznej kubaturze ponad 12 tys. m sześc. Będą to dwa obiekty – jeden o kubaturze 7,5 tys. sześc. zajmie niemiecki dyskont, który otworzy swój pierwszy sklep w tej miejscowości.

W drugim obiekcie powstaną trzy wielkopowierzchniowe lokale handlowe. Zajmą je znane marki z branży drogeryjnej i europejska sieć dyskontów odzieżowo-przemysłowych. Jeszcze przed rozpoczęciem budowy obiekt został w pełni skomercjalizowany.

- Mamy nadzieję, że nowy park handlowy w Barczewie stanie się atrakcyjnym miejscem codziennych zakupów dla lokalnej społeczności. Mniejsze miejscowości były do tej pory często pomijane i niedoceniane przez inwestorów, a nasze doświadczenie pokazuje, że są to rynki z bardzo dużym potencjałem – mówi cytowany w komunikacie Wojciech Sypniewski, współzałożyciel Grupy RWS. - Ostanie zmiany gospodarcze również to potwierdziły. Mieszkańcy niewielkich miast coraz częściej oczekują łatwego dostępu do podstawowych dóbr i bogatej oferty handlowo-usługowej.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA