fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Polska marka coworkingowa we Wrocławiu

Materiał prasowy
W biurowcu Promenady Zita otwarto Worko - przestrzeń do pracy wspólnej.

W nowo otwartym biurze Worko na dwóch piętrach przygotowano różnorodne miejsca pracy dla ponad 100 osób. - Naszym najemcom, bez względu na formę i czas najmu, zaoferujemy kreatywną przestrzeń do pracy i liczne udogodnienia - mówi Joanna Gancarz, koordynator ds. coworkingu w Vantage Development. - Będą mieli dostęp do sal konferencyjnych, w pełni wyposażonej kuchni, bezprzewodowego internetu - wylicza.

Współpracę z Vantage Development nawiązało regionalne biuro Tétris, które opracowało wizualną koncepcję biura. Można ją wprowadzić także w innych lokalizacjach, przy uwzględnieniu klimatu i specyfiki konkretnego miasta czy dzielnicy.

- We wrocławskim biurze na element wiodący wybraliśmy siatkę rzek będących naturalnym łącznikiem wielu miast, kultur i interesów. We Wrocławiu nazywanym miastem 100 mostów dodatkowo wprowadziliśmy graficzne formy nawiązujące do tych konstrukcji - opowiada Danuta Barańska, dyrektor kreatywna w Tétris. - Można je także interpretować jako symbol pokonywania barier i łączenia wielu różnych podmiotów w jednym miejscu, czyli kwintesencję przestrzeni coworkingowej. Nowa polska marka Worko wzbogaca rozwijający się rynek powierzchni coworkingowych. Realizowaliśmy już projekty dla firm takich jak Mindspace, Regusm, Solution Space.

Nowy gracz na rynku ofertę kieruje przede wszystkim do młodych ludzi pracujących na dynamicznym rynku, a także do startupów. - Przestrzeń biura jest podzielona na kilka stref. Po pierwsze stylizowane na rzeki korytarze kierują ruchem do rozlokowanych „na brzegach" zielonych wysp - pokoi - opowiada Danuta Barańska. - Dalej rzeka płynnie przechodzi w plaże będące miejscem relaksu i pracy w zaciszu. Pomieszczenia coworkingowe urządzone są w klimacie przestrzeni miejskich.

Promenady Business Park to kompleks budynków biurowych w śródmieściu Wrocławia, wzdłuż Odry. Budynek Zita, w którym mieści się Worko, to drugi biurowiec w tej inwestycji. Oferuje najemcom 22 tys. mkw. powierzchni.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA