fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Park handlowy w Jaworze. Debiutują nowe marki

materiały prasowe
16. obiekt sieci Vendo w Polsce otwiera Trei. Park handlowy stanął przy ul. Słowackiego 43 w dolnośląskim Jaworze.

Powierzchnia najmu Vendo Parku to niemal 6,7 tys. mkw. Nowo otwarty obiekt oferuje odwiedzającym 200 miejsc parkingowych. Całkowity koszt inwestycji to 8,7 mln euro.

W gronie 11 najemców jest siedem debiutujących w mieście sklepów: KIK, Empik, drogeria Hebe, Action, Martes Sport, Sinsay i Pepco. W dolnośląskim centrum działają też Biedronka (ponad 1,1 tys. mkw. powierzchni handlowej), Media Expert, sklep mięsny Niebieszczańscy, Cukiernia Furtak.

To pierwsze z siedmiu otwarć parków handlowych, jakie Trei planuje w tym roku.

Jawor to miasto w województwie dolnośląskim, liczące ponad 23 tys. mieszkańców. - Z przeprowadzonych przez nas analiz jasno wynika, że oferta handlowa mniejszych miast, liczących ok. 20 tys. mieszkańców, jest wciąż niedoszacowana - komentuje Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland. - Dlatego priorytetem dla Trei jest tak skompletować portfel najemców danego centrum, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby lokalnej społeczności. W Jaworze debiutuje aż siedmiu z jedenastu najemców Vendo Parku. Mamy nadzieję, że tym samym nasz park handlowy znacząco wzbogaci ofertę zakupową miasta.

Międzynarodowa grupa Trei Real Estate, z siedzibą w Niemczech, rozwija sieć Vendo Parków w Polsce i Czechach. Łącznie powstało już 25 obiektów, z czego 16 w naszym kraju. W tym roku deweloper planuje otworzyć w Polsce jeszcze sześć parków handlowych.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA