fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

MicroStrategy wprowadzi się do Skylinera w Warszawie

materiały prasowe
Notowana na NASDAQ firma przenosi swoją polską siedzibę do biurowca Skyliner przy rondzie Daszyńskiego na stołecznej Woli.

Grupa Karimpol podpisała umowę na wynajem 3 tys. mkw. powierzchni w swojej flagowej inwestycji. Nowy najemca do biura na pierwszym piętrze wprowadzi się w czerwcu.

MicroStrategy to notowana na giełdzie firma Business Intelligence, posiadająca platformę analityczną dla przedsiębiorstw.

- Ogromnie się cieszymy, że światowy gigant w zakresie analityki i mobilnego oprogramowania wybrał naszą inwestycję na swoją polską siedzibę – mówi cytowany w komunikacie Harald Jeschek, partner zarządzający w Grupie Karimpol.

Skyliner łączy w sobie funkcje biurową, handlową i rekreacyjną.

- Okolice ronda Daszyńskiego to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji na biurowej mapie Warszawy. To również największa w stolicy strefa biznesu, która powoli, w miarę oddawania kolejnych projektów, zapełnia się najemcami – komentuje Martin Lipiński, dyrektor działu powierzchni biurowych i reprezentacji najemcy w firmie doradczej Axi Immo, która doradzała najemcy. - MicroStrategy jasno określił swoje oczekiwania względem lokalizacji i funkcji, które ma spełniać jego przyszła siedziba główna.

Skyliner to jeden z najwyższych biurowców Warszawy. To 45 tys. mkw. powierzchni biurowej oferowanej na 34 kondygnacjach. Oprócz powierzchni biurowych w Skylinerze są kondygnacje przeznaczone na usługi, handel i gastronomię. Dwupoziomowy Skybar na 165 m wysokości oferuje widok na panoramę Warszawy.

Zaprojektowany przez pracownię APA Wojciechowski Skyliner został precertyfikowany w systemie BREEAM na poziomie Excellent. Generalnym wykonawcą jest Warbud. Za komercjalizację budynku odpowiada CBRE.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA