fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Koalicja Obywatelska

Małgorzata Kidawa-Błońska: Z ubolewaniem przyjęłam część słów Wałęsy

tv.rp.pl
- Jeżeli politycy PiS nie mają nic innego do roboty, niż sprawdzać, kto, kiedy klaskał, a kto nie, powinni zweryfikować, jak zachowywali się w trakcie przemów prezesa w Sejmie, gdy z jego ust padały złe słowa - uważa kandydatka Koalicji Obywatelskiej na premiera Małgorzata Kidawa-Błońska.

Przedstawicielka Koalicji Obywatelskiej powiedziała, że kilka dni przed wyborami najważniejsze jest mobilizacja. - Te trzy ostatnie dni kampanii są bardzo ważne i w ich trakcie planujemy kolejne rozmowy z Polakami, konferencje i akcje mobilizacyjne, szczególnie kobiet - mówiła Małgorzata Kidawa-Błońska w rozmowie z Polsat News.

- Po tych ostatnich dniach widzę, że Polacy są zmotywowani i sądzą, że te wybory są bardzo istotne.  Jest jednak spora część Polaków, która wciąż nie powiedziała, czy weźmie w tych wyborach udział. Właśnie do nich apeluję o aktywność - dodała.

- Będziemy mobilizowali kobiety, bo uważam, że w tych wyborach kobiety zadecydują o wyniku. Kobiety bardzo odpowiedzialnie podchodzą do życia, do kraju. Kobiety najbardziej myślą o przyszłości - zapowiedziała.

Kidawa-Błońska mówiła również o wystąpieniu byłego prezydenta Lecha Wałęsy, który na konwencji KO zaatakował zmarłego Kornela Morawieckiego. Politycy PiS zarzucili jej wczoraj, że biła brawo po jego przemówieniu.

- Jeżeli politycy PiS nie mają nic innego do roboty, niż sprawdzać, kto, kiedy klaskał, a kto nie, powinni zweryfikować, jak zachowywali się w trakcie przemów prezesa w Sejmie, gdy z jego ust padały złe słowa - odpowiedziała.

- Parę rzeczy, które Lech Wałęsa mówił na konwencji, przyjęłam z dużym ubolewaniem, żałuję, że pan prezydent używał takich słów i mówił w taki sposób - dodała.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA