Carrefour też planuje otworzyć sklepy w niedziele

Kolejna duża sieć handlowa zamierza skorzystać z furtki do omijania zakazu handlu w niedziele.

Aktualizacja: 27.08.2021 13:20 Publikacja: 27.08.2021 12:49

Carrefour też planuje otworzyć sklepy w niedziele

Foto: Bloomberg

Carrefour Polska podpisał umowę ramową o współpracy ze spółką Pointpack, która tworzy rozwiązania technologiczne wspomagające nadawanie i odbieranie przesyłek. To pozwoli sieci uruchomić w swoich sklepach punkty pocztowe, które opierać się będą na systemie opracowanym przez Pointpack.

Jak zauważa Business Insider Polska, dotychczas przez siedem dni w tygodniu mogły działać tylko sklepy franczyzowe Carrefour Express, o ile za ladą stanie ich właściciel. Teraz Carrefour będzie mógł otworzyć w niedziele także swoje wielkopowierzchniowe sklepy śladem innych sieci handlowych - i przy okazji nadać paczki.

Tylko 99 zł za rok.
Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.

Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu.
Handel
Ceny rosną najwolniej w tym roku. Dzięki sieciom handlowym
Handel
Allegro rozszerza program Smart
Handel
Donald Trump obniża cła na towary z Chin o najniższej wartości
Handel
Żabka pokazała wyniki. Akcje tanieją
Handel
Temu wygrywa z Allegro? Niekoniecznie