fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Handel

Żabka otwiera wyjątkowy sklep przyszłości. Jedyny taki w Polsce

materiały prasowe
Sieć Żabka ogłosiła, że otwiera najbardziej rozwinięty technologicznie i ekologiczny sklep w Polsce. Klienci będą zdziwieni.

Wyjątkowy sklep został otwarty przy ul. Lewandów 46H na warszawskiej Białołęce. Jest on w pełni zasilany zieloną energią i naszpikowany nowoczesnymi technologiami, jak kropki kwantowe, podłoga kinetyczna zamieniająca kroki w energię czy kostka antysmogowa ze ścianą roślin. Placówka ma pełnić rolę specyficznego laboratorium, w którym testowane będą innowacyjne rozwiązania w handlu.

- Zainstalowaliśmy w sklepie i w jego otoczeniu ok. 20 różnorodnych rozwiązań sprzyjających środowisku. Są to między innymi: pionierskie rozwiązania, takie jak podłoga kinetyczna czy szyby z kropkami kwantowymi pozyskujące energię z promieni słonecznych. Staraliśmy się również wyposażyć sklep w jak najbardziej ekologiczny sposób – wykorzystaliśmy w nim meble z recyklingu czy zbudowaliśmy ścianę z butelek z plastiku zebranych przez osoby pracujące przy tym projekcie – wymienił Adam Manikowski, wiceprezes Żabka Polska. 

Więcej na: Business Insider Polska

Źródło: Business Insider Polska
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA