fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Giełda

Bal "Parkietu". To był niezwykły wieczór rynku kapitałowego

fot. Anna Górajka
Bal "Parkietu" już za nami. W czasie tego wydarzenia wręczyliśmy nagrody dla Gwiazd Roku 2020 na rynku kapitałowym. Statuetki w kategorii "Człowiek Roku" według czytelników "Parkietu" otrzymali Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju oraz Daniel Obajtek, prezes PKN ORLEN SA. W kategorii "Wydarzenie" zwyciężył PKN ORLEN SA. W kategorii "Manager" zwyciężyli Iwona Sroka, członek zarządu Grupy Murapol oraz Marek Dietl, prezes Giełdy Papierów Wartościowych. W kategorii "Spółka" nagrodę otrzymał Ciech SA, a w kategorii "Wydarzenie" koncern PKN ORLEN SA.

To wydarzenie jest mocnym akcentem rozpoczynającego się roku, dobrą zabawą, ale przede wszystkim okazją, aby pokazać wszystkim zainteresowanym wielkość i głębokość polskiego rynku kapitałowego, wspierającego rozwój polskiej gospodarki.

W tym miejscu relacjonowaliśmy wydarzenia poprzedzające Bal, jak i samą uroczystość. Żeby śledzić wpisy w kolejności chronologicznej należy przewinąć stronę do samego dołu. Tak było na drugim Balu „Parkietu”!

22:42

Na scenie już zespół Zakopower, przy którego muzyce będą bawić się teraz goście Balu "Parkietu". Kończymy na tym relację na żywo z tego wydarzenia. Dziękujemy za to, że byliście z nami!

21:16

Wśród gości Balu jest Grzegorz Witkowski, prezes Insignis TFI.

21:10

Paweł Cymcyk, prezes Związku Maklerów i Doradców oraz Andrzej Stec na Balu "Parkietu".

21:05

Rozpoczęła się uroczysta kolacja podczas Balu "Parkietu".

21:00

Oto laureaci nagród "Gwiazdy Roku 2020". Wszystkim gratulujemy! Na zdjęciu: Iwona Sroka, Daniel Obajtek, Paweł Borys, Marek Dietl, Dawid Jakubowicz, Tomasz Jażdżyński, Anna Wojda, Jarosław Machocki, Bogusław Chrabota, Krzysztof Bachta, Andrzej Stec i Tomasz Styczyński.

20:49

Statuetkę GWIAZDA ROKU 2020 w kategorii "Człowiek Roku" według czytelników "Parkietu" otrzymali Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju oraz Daniel Obajtek, prezes PKN ORLEN SA. Laureaci na scenie z Tomaszem Jażdżyńskim, prezesem Gremi Media SA oraz Andrzejem Stecem i Anną Wojdą.

20:42

Nagrodę GWIAZDA ROKU 2020 w kategorii "Spółka" otrzymuje Ciech SA za 15 lat na giełdzie, udaną transformację i nieustającą ekspansję. Statuetkę odbiera Dawid Jakubowicz, prezes zarządu Ciech SA. Na scenie razem z Jarosławem Machockim, członkiem zarządu Gremi Media SA, Anną Wojdą oraz Andrzejem Stecem.

20:40

Drugą, ale równorzędną nagrodę GWIAZDA ROKU 2020 w kategorii "Manager" otrzymuje Marek Dietl, prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Na scenie razem z wręczającym nagrodę Krzysztofem Bachtą, prezesem zarządu Alior Bank, Andrzejem Stecem oraz Anną Wojdą.

20:36

Nagrodę GWIAZDA ROKU 2020 w kategorii "Manager" otrzymuje Iwona Sroka, członek zarządu Grupy Murapol. Laureatka na scenie Balu "Parkietu" razem z Bogusławem Chrabotą, redaktorem naczelnym "Rzeczpospolitej", Andrzejem Stecem oraz Anną Wojdą.

20:33

Czas na nagrody "Parkietu". Nagrodę GWIAZDA ROKU 2020 w kategorii "Wydarzenie" otrzymuje PKN ORLEN SA za paliwową fuzję. Nagrodę odebrał Daniel Obajtek, prezes PKN ORLEN SA, na scenie razem z Tomaszem Styczyńskim, wiceprezesem Pekao SA, Anną Wojdą i Andrzejem Stecem.

20:10

Rozpoczynamy oficjalną część Balu "Parkietu". Prowadzą ją Anna Wojda, szefowa działu prawnego "Rzeczpospolitej" oraz Andrzej Stec, redaktor naczelny Gazety Giełdy i Inwestorów "Parkiet". Transmitujemy ją na żywo!

19:50

Jest z nami Daniel Obajtek, prezes PKN ORLEN SA. Na zdjęciu razem z Tomaszem Jażdżyńskim, prezesem Gremi Media SA i Andrzejem Stecem, redaktorem naczelnym "Parkietu".

19:47

Przed Balem udało się nam porozmawiać z Wiesławem Rozłuckim, byłym prezesem Giełdy Papierów Wartościowych.

Powitanie gości na Balu „Parkietu” 2020

Opublikowany przez Gazeta Giełdy i Inwestorów Parkiet Piątek, 17 stycznia 2020

19:46

Na Balu "Parkietu" mamy przyjemność gościć też Kayah.

19:45

Na Balu "Parkietu" pojawił się także Jarosław Królewski, CEO Synerise. Na zdjęciu z Tomaszem Jażdżyńskim, prezesem Gremi Media SA.

19:44

Gości Balu "Parkietu" witają Andrzej Stec, oraz Jarosław Machocki, członek zarządu Gremi Media SA.

19:43

19:39

Łukasza Kowalskiego, Head of Corporation & Financial MSL Poland na Balu "Parkietu" wita Tomasz Jażdżyński, prezes Gremi Media SA i Andrzej Stec, redaktor naczelny Gazety Giełdy i Inwestorów "Parkiet".

19:38

W kuluarach jest już redaktor naczelny "Rzeczpospolitej" Bogusław Chrabota.

19:36

Dzisiejszego wieczoru nie mogło zabraknąć Tomasza Jażdżyńskiego, Prezesa Zarządu Gremi Media SA.

19:34

Gościem Balu "Parkietu" jest także Waldemar Markiewicz, prezes Izby Domów Maklerskich.

19:32

Wśród gości Balu "Parkietu" nie mogło zabraknąć Andrzeja Malinowskiego, Prezydenta Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej.

19:30

Jest już z nami Krzysztof Jajuga, prezes CFA Sociate w Polsce.

19:15

Została niecała godzina do rozpoczęcia Balu "Parkietu". Raz jeszcze gorące zaproszenie od Andrzeja Steca, redaktora naczelnego Gazety Giełdy i Inwestorów "Parkiet".

19:00

Andrzej Pałasz, dziennikarz "Parkietu" pomoże nam teraz zajrzeć za kulisy Balu "Parkietu".

Już za chwilę rozpocznie się Bal „Parkietu” 2020

Opublikowany przez Gazeta Giełdy i Inwestorów Parkiet Piątek, 17 stycznia 2020

18:42

Wyłaniając Gwiazdy Roku 2020 na rynku kapitałowym wytypowaliśmy dwanaście osób, które w 2020 r. mogą odegrać znaczącą rolę na tym polu. Podczas wyłaniania zwycięzców wzięliśmy pod uwagę również zdanie naszych Czytelników. Głosy na swoich faworytów w ankiecie opublikowanej na Parkiet.com oddało ponad 24 tys. osób. Laureatów poznamy już za kilkadziesiąt minuta, a oto nominowani:

18:30

Ten rok dla krajowego rynku kapitałowego zapowiada się bardzo ciekawie. Po kilku latach marazmu analitycy liczą na ożywienie, które powinno być pokłosiem m.in. uruchomienia pracowniczych planów kapitałowych. Podjęliśmy próbę wyłonienia osób i firm, które mogą odegrać w tym roku znaczącą rolę w gospodarce. Pod uwagę braliśmy również ich wcześniejsze dokonania i wpływ na – szeroko rozumiany – rynek kapitałowy. Jak dokładnie to zrobiliśmy? O tym w dzisiejszym "Parkiecie" opowiedziała Katarzyna Kucharczyk.

18:28

Całą relację z ubiegłorocznego Balu "Parkietu", bogatą w fotografie i nagrania wideo można znaleźć w materiale: Tak było na wielkim balu „Parkietu” i przyjaciół!

18:22

18:15

To już druga edycja Balu "Parkietu". Pierwsza, która odbyła się rok temu była jednocześnie okazją do świętowania 25-lecia gazety, najstarszego dziennika gospodarczego w Polsce. Tak rok temu bawili się nasi Goście.

18:05

Rynek kapitałowy to setki, jeśli nie tysiące jego uczestników: emitentów, banków, biur i domów maklerskich, audytorów, inwestorów (zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych) czy kancelarii prawnych - podkreśla Andrzej Stec, redaktor naczelny Gazety Giełdy i Inwestorów "Parkiet", który zaprasza na to Wydarzenie.

18:03

Na miejscu wydarzenia, w Hotelu Sofitel Warszawa Victoria trwają ostatnie przygotowania.


18:00

Już za dwie godziny ruszy Bal "Parkietu" – najstarszego dziennika gospodarczego w Polsce.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA